انواع کانکس

در این مقاله می خواهیم تا انواع کانکس را به شما توضیح دهیم و کاربرد های هر یک را بیان کنیم. کانکس ها یک سازه پیش ساخته هستند که امروزه به دلیل رونق تکنولوژی و پیشرفت در عرصه فناوری رونق بسیار زیادی پیدا کرده اند. این دسته از سازه ها کاربرد های فراوانی دارند. در ادامه قصد داریم تا شما را با انواع کانتینر کانکس و کاربرد های آن آشنا کنیم.

ویژگی های انواع کانکس؟

ویژگی های انواع کانکس

ویژگی های انواع کانکس

کانتینر و کانکس ها کاربرد های بسیار زیادی دارند. کاربرد های آن ها بسیار منحصر به فرد و تا حدودی متمایز از بقیه سازه ها است. در ادامه می خواهیم تا شما را با کاربرد های مهم این سازه آشنا کنیم. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم تا جدول زیر را مطالعه کنید.

 

قابلیت ساخت در اندازه های متنوع قیمت مناسب و مقرون به صرفه
ماندگاری و مقاومت بالا زیبایی ظاهری

 

 • قابلیت ساخت در اندازه های متنوع

یکی از اصلی ترین ویژگی های انواع کانکس، قابلیت ساخت در اندازه های متنوع است. این سازه این قابلیت را دارد که در اندازه های متنوع ساخته شوند. به عبارتی شما مشاهده خواهید کرد که اندازه ساخت آن ها با یکدیگر متفاوت است.

این سازه ها در اندازه های کاملا متنوع ساخته خواهند شد. به عبارتی شما با توجه به مقدار فضایی که در اختیار دارید، می توانید یک کانکس خریداری کنید. این امکان برای شما فراهم شده است تا برای خرید کانکس هیچ محدودیتی به لحاظ اندازه نداشته باشید.

شما می توانید اندازه کانکس بزرگ خود را متناسب با مقدار فضایی که در اختیار دارید مشخص کنید. شما ابتدا باید ابعاد و اندازه مقدار زمین خود را مشخص کنید. سپس ما  اندازه سازه را به شما اطلاع می دهیم. ما ابعاد و اندازه کانکس شما را به شما خواهیم گفت. به عبارتی شما می توانید اندازه این سازه را خودتان تعیین کنید. این یکی از مهم ترین ویژگی های انواع کانکس می باشد.

 • قیمت مناسب و مقرون به صرفه

قیمت مناسب و مقرون به صرفه

قیمت مناسب و مقرون به صرفه

این دسته از سازه ها قیمت مناسب و بسیار مقرون به صرفه ای دارند. به عبارتی شما خواهید توانست این سازه را با هزینه ای بسیار مناسب و به صرفه خریداری کنید. این امکان پیش روی شما قرار داده شده است تا یک سازه مناسب با بودجه خود خریداری کنید.

در صورتی که سازه های دیگر این ویژگی را ندارند. شما نمی توانید آن ها را با هزینه محدود خریداری کنید. به همین دلیل مجبور خواهید شد آن ها را اجاره کنید. از این منظر به مشکلات بسیار زیادی برخورد خواهید کرد.

برای خرید کانکس چه مقدار هزینه لازم است؟

هزنیه ای که شما بابت خرید این سازه پرداخت می کنید، بسیار مناسب است. به عبارتی شما هزینه خرید سازه و امکانات داخل آن را با یکدیگر پرداخت خواهید کرد. لازم نیست تا شما مبالغی را به صورت اضافه پرداخت کنید.

این مورد کاملا به انتخاب شما بستگی دارد. این که یک سازه پرکاربرد و با قیمت مناسب خریداری کنید. همچنین می توانید  با صرف هزنیه هنگفت یک سازه کم کاربرد تر خریداری کنید.

 • مقاومت و ماندگاری بالا

مقاومت و ماندگاری بالا

مقاومت و ماندگاری بالا

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های انواع کانکس، مقاومت و ماندگاری بالای سازه است. این سازه مقاومت و ماندگاری بسیار زیادی دارد. شما می توانید یک سازه مقاوم و با ماندگاری بسیار زیاد خریداری کنید. این دسته از سازه ها مقاومت بسیار زیادی دارند.

به عبارتی این ماندگاری سبب شده است تا افراد زیادی به جای استفاده از سازه های سنتی به استفاده از این سازه ترغیب شوند. این سازه در برخی از کشور ها به عنوان یک صنعت جایگزین شمرده می شود.

با این حال هنوز در کشور ما بعضی از افراد با قابلیت ها و کاربرد های آن آشنایی ندارند. به شما پیشنهاد خواهیم کرد که با کاربرد ها و ویژگی های کانکس آشنا شوید. این گونه می توانید تصمیمی بهتر و عاقلانه تر اتخاذ کنید.

 • زیبایی ظاهری

یکی دیگر از ویژگی های انواع کانکس پیش ساخته، زیبایی ظاهری این سازه ها است. این سازه ها در انواع متفاوتی ساخته می شوند. برای مثال این سازه قابلیت فروشگاهی و مسکونی دارد. به همین دلیل لازم است تا در طراحی آن به موارد بسیار زیادی توجه شود. شما می توانید با توجه به این ویژگی ها کانکس را خریداری کنید.

طراحی کانکس مسکونی و فروشگاهی

طراحی کانکس مسکونی و فروشگاهی

طراحی کانکس مسکونی و فروشگاهی

در طراحی این دسته از سازه ها به عوامل بسیار زیادی توجه می شود. یکی از این عوامل که می توانید تاثیر بسیار زیادی روی خرید شما داشته باشد، چیدمان و طراحی داخلی سازه است. کانکس هایی که قابلیت مسکونی دارند این ویژگی را دارا می باشند.

به عبارتی لازم است تا یه طراحی داخلی آن ها به طور دقیق توجه شود. کانکس فروشگاهی هم دارای نورپزدازی و جلوه های نمایشی است. کارکرد این سازه امروز بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

انواع کانکس

کانکس ها انواع متفاوتی دارند. هر کدام از آن ها در حوزه های متفاوت با دیگری کاربرد دارند. به عبارتی کاربرد و کاربری هر یک با دیگری متفاوت است. به شما پینشهاد خواهیم کرد تا با مطالعه موارد زیر با هر کدام از آن ها آشنا و ویژگی های هر یک را مطالعه و بررسی کنید.

 1. کانکس مسکونی
 2. کانکس نگهبانی
 3. کانکس انباری
 4. کانکس معدن
 5. کانکس فروشگاهی
 6. کانکس پلیس
 7. کانکس پزشکی

این موارد از جمله مهم ترین انواع کانکس می باشند. هر کدام از آن ها در زمینه های متفاوتی کاربرد دارند. زمینه های هر یک با دیگری متفاوت است. سازه مسکونی برای استفاده دائم و سکونت دائمی خانواده ها طراحی شده است.

کانکس نگهبانی برای محافظت از اموال و ساکنان ساختمان طراحی می شود. سازه انباری برای دپو کردن وسایل اضافی طراحی شده است. کانکس معدن برای مونتاژ صنایع طراحی می شود. کانکس پلیس هم برای انجام امور اداری نیروی انتظامی خریداری خواهد شد.

ابعاد انواع کانکس

ابعاد انواع کانکس یکسان نیست. ما اندازه های متفاوتی برای انواع کانکس در نظر گرفته ایم. کانس مسکونی اندازه متفاوتی با سایر کانکس ها دارد. معمولا اندازه این سازه از بقیه سازه ها بیشتر است. همچنین امکانات بیشتری نیاز دارد. با توجه به این موارد مهندسان ما اغلب این سازه را در اندازه های برزگ طراحی می کنند.

قیمت انواع کانکس

قیمت انواع کانکس

قیمت انواع کانکس

ما قیمت انواع کانکس را با توجه به معیار هایی مشخص می کنیم. انواع کانکس های بزرگ با توجه به معیارهای گوناگونی قیمت گذاری خواهند شد. این معیار ها مساحت و امکاناتی است که در انواع کانکس قرار می گیرد.

بعضی دیگر از این معیار ها،  ویژگی ها و شرایط منحصر به فرد انواع کانکس است. هر کدام از کانکس ها به گونه ای خاص و با توجه به معبار های متفاوتی قیمت گذاری خواهند شد. یکی دیگر از این معیار ها توجه به جنس سازه و به کاربردن ماده اصلی در ساخت کانکس است. ما بر این اساس انواع کانکس را قیمت گذاری می کنیم.

خرید انواع کانکس

شما می توانید به صورت حضوری به شرکت مراجعه و از انواع کانکس بازدید کنید. به عبارتی می توانید انواع این سازه را بررسی کنید. هر کدام را که متناسب با نیاز شما بود می توانید خریداری کنید. انتخاب همه این موارد به نیاز و سلیقه شما بستگی دارد. خرید انواع کانکس با روش های متفاوتی انجام پذیر است.

یکی از این روش ها، مراجعه به کارخانه و خرید حضوری است. شما مستیما از سازه بازدید می کنید. همچنین ویژگی ها و معیار های آن را مورد توجه قرار می دهید. این گونه می توانید انتخاب مناسب تر و بهتری داشته باشید. خرید انواع کانکس با این روش ها صورت می گیرد.

فروش انواع کانکس

فروش انواع کانکس

فروش انواع کانکس

ما با فروش انواع کانکس سعی داریم تا شما را با ویژگی ها و مزایای صنعت کانکس آشنا کنیم. این سازه در هر زمینه ای مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید در تمام زمینه ها از این  کانکس استفاده کنید. ما انواع کانتینر را به شما معرفی خواهیم کرد. حوزه کاری هر یک را به شما توضیح خواهیم داد. این گونه شما خواهید توانست انتخاب خوب و منطقی داشته باشید.

تعمیرات انواع کانکس

تعمیرات انواع کانکس شامل تعمیر دیواره ها در داخل و خارج، همچنین کفه و سقف کانکس است. شما می توانید کفه و سقف کانکس خود را تعمیر کنید. البته تعمیر انواع کانتینر متفاوت است.

هر کدام از کانکس ها کفپوش متفاوتی دارند. همچنین جنس سقف آن ها با یکدیگر متفاوت است. در قسمت زیر چند روش را برای تعمیر کانکس اتخاذ کرده ایم و به شما توضیح خواهیم داد تعمیرات کانکس.

تعمیر کفپوش انواع کانکس

کفپوش کانکس در صورتی که آسیب جدید دیده باشد، تعویض خواهد شد. اگر آسیب وارد شده به آن در حد چند ترک باشد، با استفاده از چسب های مخصوص این ترک ها رفع و با رنگ آمیزی پنهان حواهند شد. البته این مورد مناسب کفپوش هایی است که ضد آب نیتسند. کفپوش های ضد آب هم مقاوم هستند و هم در مقابل برخورد رطوبت واکنش مناسبی نشان خواهند داد.

تعمیر بدنه خارجی انواع کانکس

بدنه خارجی کانکس به روش های مشخص تعمیر خواهد شد. مانند کفپوش اگر آسیب به بدنه خارجی کم بود، می توان این ترک ها را با استفاده از رنگ آمیزی جبران کرد. گر آسیب زیاد بود، شما می توانید دیواره بیرونی کانکس خود را تعویض کنید. به عبارتی یک دیواره جدید را جایگزین دیواره قدیمی تر کنید.

 

b2n

rizy