خرید کانکس دست دوم

آمار خرید کانکس دست دوم، آماری قابل توجه است. در بازار تقاضای زیادی برای خرید این کانکس ها وجود دارد زیرا در درجه ی اول بسیار به صرفه تر از کانکس نو هستند. البته برای هر کاری نمی توان از کانکس دست دوم استفاده کرد؛ مثلا در شرایطی که حتما کانکس با ابعاد دقیق و خاصی مورد نیاز است، نمی توان به تهیه کانکس دست دوم با همان ابعاد اطمینان داشت.

اما به هر ترتیب این کانکس ها در بسیاری از موارد کاربرد دارند؛ مثلا در شرایط ساخت و ساز ساختمان ها، راه ها و… که در بسیاری از آن ها نیاز به اسکان موقت کارکنان وجود دارد، کانکس دست دوم به صرفه تر است. در ادامه این نکات را بیشتر شرح و توضیح خواهیم داد.

کانکس دست دوم-کانتین سیتی

خرید کانکس مسکونی دست دوم

خرید کانکس دست دوم برای سکونت معمولا متداول است. زیرا معمولا می توان از انواع کانکس هایی که از رده خارج شده اند یا به قدری مستعمل شده اند که برای حمل کالا استانداردهای لازم را ندارند، در یک جای ثابت به عنوان محل اسکان استفاده نمود.
حتی در برخی مواقع کانکس دست دوم برای ساخت محل اسکان در زمین های ویلایی استفاده می شود و می توان از تعدادی کانکس کنار هم استفاده کرد.

 قیمت کانکس دست دوم

قیمت کانکس دست دوم بستگی به این دارد که کانکس تا چه حد مستعمل شده باشد. چند سال قبل تولید شده باشد، تا چه اندازه سالم باشد، نیازمند تعمیرات اساسی باشد، یا تنها برخی رفع عیب های جزئی آن را آماده استفاده کند. به طور میانگین خرید کانکس دست دومی را که به خوبی قابل استفاده باشد. در قیمتی حدود 60 تا 70 درصد قیمت همان نوع کانکس در شرایط آکبند و نو می توان انجام داد.

خرید کانکس دست دوم چه مزایایی دارد؟ نخستین مزیت که مسلم است. و پیش تر نیز به آن اشاره کردیم، قیمت حدودا 30 تا 40 درصد پایین تر برای خرید کانکس دست دوم نسبت به کانکس نو است. در بسیاری از موارد واقعا نیازی نیست که کانکس را حتما به صورت نو تهیه کنید. و خرید کانکس دست دوم هم کار را راه می اندازد.

با خرید کانکس دست دوم می توانید به التفاوت هزینه ی آن را صرف سایر امور کنید. و یا سرمایه کارتان را افزایش دهید. مزیت دیگر خرید کانکس دست دوم بازهم صرفه جویی است. قیمت کانکس دست دوم بر اساس معیارهای گوناگونی متغیر و متفاوت است. و نمی توان لیست مشخصی برای آن ارائه داد. شما برای خرید کانکس دست دوم باید حتما کالا را از نزدیک بررسی کنید. و تناسب ابعاد و ویژگی های آن را با کاربرد مد نظر خود بسنجید.

کانکس مسکونی دست دوم

خرید کانکس دست دوم برای سکونت معمولا متداول است. زیرا معمولا می توان از انواع کانکس هایی که از رده خارج شده اند یا به قدری مستعمل شده اند که برای حمل کالا استانداردهای لازم را ندارند. در یک جای ثابت به عنوان محل اسکان استفاده نمود.
حتی در برخی مواقع کانکس دست دوم برای ساخت محل اسکان در زمین های ویلایی استفاده می شود. و می توان از تعدادی کانکس کنار هم استفاده کرد.

کانکس دست دوم برای سکونت با توجه به این که می توان تغییراتی جزئی در آن ها ایجاد کرد تا برای سکونت مناسب باشند. بسیار مقرون به صرفه است. نکته دیگر در خصوص کانکس دست دوم این است که معمولا در استفاده قبلی، آب بندی های لازم برای آن انجام شده است.

کانکس مسکونی دست دوم

بیشتر بخوانیم :فروش کانکس دست دوم

تفاوت قیمت کانکس دست دوم و نو در چه حدودی است؟

قیمت کانکس دست دوم بستگی به این دارد که کانکس تا چه حد مستعمل شده باشد. چند سال قبل تولید شده باشد. تا چه اندازه سالم باشد؛ نیازمند تعمیرات اساسی باشد. یا تنها برخی رفع عیب های جزئی آن را آماده استفاده کند.

به طور میانگین کانکس دست دومی را که به خوبی قابل استفاده باشد. در قیمتی حدود 60 تا 70 درصد قیمت همان نوع کانکس در شرایط آکبند و نو می توان انجام داد. البته این در شرایطی است که کانکس دست دوم کیفیت قابل قبولی داشته باشد. اگر برای مثال کانکس کاملا از رده خارج شده باشد یا نیازمند تعمیرات اساسی باشد. قیمت آن بازهم به همان نسبت کاهش می یابد.

حضور یک کارشناس می تواند به شما در بررسی و خرید کانکس دست دوم کمک شایانی کند. برای این منظور می توانید با کانتین سیتی در ارتباط باشید.

مزیت های خرید کانکس دست دوم

مزیت کانکس دست دوم قیمت حدودا 30 تا 40 درصد پایین تر نسبت به کانکس نو است. در بسیاری از موارد واقعا نیازی نیست که کانکس را حتما به صورت نو تهیه کنید. با کانکس دست دوم می توانید به التفاوت هزینه ی آن را صرف سایر امور کنید. و یا سرمایه کارتان را افزایش دهید.

مزیت دیگر کانکس دست دوم صرفه جویی در وقت است. می دانید که سفارش یک کانکس تا انجام مراحل ساخت آن ممکن است شما را مدت ها در انتظار نگه دارد. و حتی پروژه هایتان را متوقف کند. کانکس دست دوم که مراحل ساخت آن از قبل طی شده است و کانکسی آماده است. می تواند به کارها و پروژه های شما سرعت ببخشد.

همچنین کانکس دست دوم از آن جا که قبلا مورد استفاده قرار گرفته از آب بندی لازم بهره مند است. و در بسیاری از موارد اتفاق می افتد که اگر عیوبی هم پیدا کرده در همان زمان استفاده، برطرف شده است.

نکته مهم این است که کانکس ها در بیشتر موارد، استفاده ای موقت دارند. و استفاده کنندگان زمانی که نیازی به کانکس نداشته باشند، اقدام به فروش آن می کنند. اگر استفاده شما نیز از کانکس برای مدتی محدود و موقت است. خرید کانکس دست دوم به شما توصیه می شود زیرا کمک می کند. در هنگام فروش آن کمتر ضرر کنید یا اصلا متحمل ضرری نشوید.

مزیت های خرید کانکس دست دوم

بیشتر بخوانیم :قیمت کانکس مسکونی دست دوم

لیست قیمت کانکس دست دوم

قیمت کانکس دست دوم بر اساس معیارهای گوناگونی متغیر و متفاوت است. و نمی توان لیست مشخصی برای آن ارائه داد.
شما برای خرید کانکس دست دوم باید حتما کالا را از نزدیک بررسی کنید. و تناسب ابعاد و ویژگی های آن را با کاربرد مد نظر خود بسنجید.

لازم است میزان استهلاک آن را ببینید و بررسی کنید کانکس تا چه حد نیاز به تعمیر دارد. و آیا خرید آن به صرفه است؟ البته این به آن معنا نیست که همه ی این کانکس ها لزوما نیازمند تعمیر هستند. در بسیاری موارد، کانکس دست دوم بلافاصله پس از خرید، بدون کوچک ترین تغییری مورد استفاده قرار می گیرد.

نکته دیگر تنوع کانکس هاست که در قیمت دست دوم آن هم تأثیر دارد. قیمت کانکس دست دوم بسته به این که چه ابعادی دارد و یا دارای چه امکانات و تجهیزاتی است، متفاوت است.

از آنجا که قیمت ها دائما در حال تغییرند، می توانید. با مراجعه به آخرین لیست های قیمت ارائه شده برای کانکس های نو، قیمت کانکس دست دوم را به نسبت حدود 40 درصد ارزان تر تخمین بزنید.

لیست قیمت کانکس دست دوم

خرید کانکس ویلایی دست دوم

زمانی که می خواهید یک کانکس را برای اسکان ویلایی تهیه و آماده کنید. با توجه به کانکس های دست دوم موجود در بازار می توانید ابعادی را که به اندازه ی مدنظرتان نزدیک تر است. پیدا کرده و در محل مناسب قرار دهید. با مقداری تجهیز و تغییر در کانکس دست دوم می توان آن را به خوبی برای اسکان ویلایی به کار برد.
خرید کانکس دست دوم در انواع گوناگون با مشورت تیم کانتین سیتی برای شما عزیزان فراهم است. ما کانکس های دست دوم را مورد بررسی و کارشناسی قرار می دهیم. و انواع کاربردی آن ها را برای عرضه ی مجدد به مشتریان گرامی گلچین می کنیم. با ما در تماس باشید.