کانتینر دوبلکس

در این مقاله می خواهیم تا شما را با کانتینر دوبلکس و کاربرد های آن آشنا کنیم. این سازه یکی از مهم ترین سازه هایی است که می توان از آن در امور متفاوت و به شیوه متفاوت استفاده کرد. شما می توانید انواع این سازه را خریداری کرده و از آن به صورت های متفاوت استفاده کنید.

از کانیتنر دوبلکس به چه شیوه ای و در چه اموری استفاده می شود؟

در چند سال گذشته قابلیت های این سازه برای همگان آشکار شده است. به همین دلیل همه تصمیم گرفتند تا از قابلیت های متنوع این سازه استفاده کنند. همین عامل کانکس دوبلکس را به یک سازه پرکاربرد در زمینه های متفاوت تبدیل کرده است. به شما پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با این قابلیت ها و وبژگی های این سازه مقاله را تا انتها مطالعه کنید و از قابلیت های این سازه نهایت استفاده را کنید.

 

قابلیت استفاده در امور متفاوت مقاومت بالا
تاثیرناپذیری از شرایط آب و هوایی سرعت ساخت بالا

 

 • قابلیت استفاده در امور متفاوت

  قابلیت استفاده در امور متفاوت

  قابلیت استفاده در امور متفاوت

اساسا یکی از ویژگی های کانتینر دوبلکس این است که می توان از آن در امور متفاوتی استفاده کرد. اگر چه کانتینر دوبلکس دارای طراحی یکسانی است، با این حال می توان از آن در امور متفاوت و به شیوه های متفاوتی استفاده کرد.

به نوعی اگرچه این سازه ها کاربری متفاوتی دارند با این حال طراحی و تا حدی مهندسی این سازه ها شبیه به یکدیگر است. با این حال در موارد متعددی کاربرد دارند. این ویژگی کانتینر دوبلکس تا حدودی منحصر به فرد به شمار می رود. به دلیل این که سازه های دیگر این قابلیت را ندارند. به عبارتی نمی توان از آن ها در امور متفاوت استفاده کرد. شما می توانید یک سازه با قیمت مناسب را خریداری و از آن استفاده های زیادی کنید.

 • مقاومت بالا

کانتینر دوبلکس یکی از کانتینر هایی است که مقاومت بسیار بالایی دارد. این سازه در مقابل حوادث متعدد آسیب نمی بیند. این سازه یکی از آسیب ناپذیر ترین سازه هایی است که در چند سال گذشته از آن استفاده می شود. به همین دلیل بیش از پیش مورد استفاده قرار می گیرد.

مناطقی که حادثه ساز هستند می بایست یک سازه خوب و مقاوم در آن جا نصب شود. مقاومت این سازه سبب می شود تا استفاده کنندگان بتوانند تا مدت های طولانی از این سازه استفاده کنند. این سازه ها کیفیت و ماندگاری بسیار بالایی دارند.

طراحی دقیق و مهندسی شده

طراحی دقیق و مهندسی شده

طراحی دقیق و مهندسی شده

کیفیت کانتینر با هر نوع کاربری، به نسبت سازه های دیگر بسیار بیشتر است. یکی از اصولی که مهندسان ما با دقت در طراحی کانتینر به کار می برند، طراحی یک سازه مقاوم است. این سازه در صورت وقوع حوادث متعدد کمترین آسیب را متحمل می شود.

اگر قرار بود تا این سازه در مقابل حوادث آسیب ببیند، امروز پیشرفت زیادی حاصل نمی شد. به عبارتی امروز شاهد این میزان از استقبال از کانتینر نبودیم. استفاده کنندگان از این سازه می دانند که این سازه یک سازه با کیفیت و بسیار مقاوم است.

کیفیت این سازه از بین نخواهد رفت. حتی از کیفیت آن کم نخواهد شد. اگر قرار بود تا سازه به مرور زمان فرسوده شود، افراد آن را برای استفاده بلند مدت خود خریداری نمی کردند. چرا که در طولانی مدت تنها فرسایش و از بین رفتن را برای آن ها به همراه داشت.

 • تاثیر ناپذیری از شرایط آب و هوایی

در همان ابتدای استفاده از کانیتنر دوبلکس، عدم سازگاری با هر نوع شرایط آب و هوایی برای همه ثابت شد. سازه هایی که در مقابل شرایط اقلیمی متفاوت سازگار باشند، دارای یک طراحی خلاقانه و اصولی هستند. سازه هایی که این شرایط را نداشته باشند به صورت اصولی ساخته نشده اند.

به عباری طراحی آن ها صرفا یک طراحی غیر اصولی و غیر حرفه ای است. شرکت هایی که تنها به منافع خود توجه دارند، رضایت مشتری را در اولویت های ابتدایی خود قرار نمی دهند. به همین دلیل به طراحی سازه چندان اهمیت نمی دهند.

استفاده از مواد مرغوب و با کیفیت در ساخت

هنگام خرید کانتینر دوبلکس می بایست تا به این موارد دقت شود. اگر چه ممکن است که ظاهرا کانتینر بسیار مقاوم به نظر برسد، با این حال ممکن است که بیش از چند سال دوام نیاورد. در صورتی که کانتینر اگر با مواد مرغوب و به صورت اصولی طراحی شود، قدرت ماندگاری و مقاومت آن افزایش پیدا می کند.

 • سرعت ساخت بالا

سرعت ساخت بالا

سرعت ساخت بالا

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های کانتینر دوبلکس، سرعت ساخت بسیار بالا است. سرعت ساخت این سازه ها بسیار پرسرعت و قابل توجه است. شما می توانید در مدت زمان کوتاهی صاحب یک کانتینر دوطبقه شوید.

در صورتی که ساخت هر سازه ای به غیر از کانتینر، بین 6 ماه تا 1 سال زمان لازم دارد. در صورتی که ساخت کانتینر کاملا پرسرعت است. یکی از دلایل این که عده زیادی به استفاده از آن علاقه مند هستند، سرعت بالای ساخت سازه است. اگر سرعت ساخت کانتینر پایین بود،  استفاده از سازه های سنتی مانند یک فرهنگ رایج برقرار بود.

انواع کانیتنر دوبلکس

 1. کانتینر دوبلکس مسکونی
 2. کانتینر دوبلکس ویلایی
 3. کانتینر دوبکس اداری
 4. کانتینر ویلایی
 •  کانتینر دوبلکس مسکونی

این سازه ها یکی از مهم ترین سازه های دوطبقه به شمار می روند. کانتینر دوبلکس مسکونی یکی از مهم ترین سازه های دوبلکس می باشد که انواع آن توسط شرکت ساخته شده و به صورت های متفاوت اجرا خواهد شد. کانتینر مسکونی دوبلکس کاربرد و کاربری خانه ها و منازل مسکونی را دارد.

 • کانتینر دوبلکس ویلایی

  کانتینر دوبلکس ویلایی

  کانتینر دوبلکس ویلایی

این سازه هم یکی از سازه هایی است که قابلیت مسکونی دارد. با این تفاوت که این سازه در مناطق ویلایی و فضاهای باز ساخته می شود.

 • کانتینر دوبلکس اداری

این سازه در چند سال گذشته مورد استفاده قرارگرفته و قابلیت های آن بر همه آشکار شده است. معمولا کسانی که می خواهند تا امور اداری و فعالیت های خود را در یک زمینه انجام دهند از کانتینر دوبلکس اداری استفاده می کنند.

مزایای کانتینر دوبلکس

این سازه ها در یک فضای محدود قابلیت نصب دارند. به عبارتی افرادی که از این سازه استفاده می کنند، به خوبی می دانند که می توانند در صورت در اختیار داشتن یک فضای محدود صاحب یک سازه دوطبقه شوند. این در شرایطی است که ساخت هر سازه دوبلکس به غیر از کانتینر، می بایست به مقدار فضای زیادی دسترسی داشته باشد.

ابعاد کانتینر دوبلکس

ابعاد کانتینر دوبلکس

ابعاد کانتینر دوبلکس

هر کدام از سازه های مذکور، ابعاد و اندازه متفاوتی دارند و در امور متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند. اندازه این سازه دستخوش موارد زیادی خواهد شد. یکی از مواردی که اندازه سازه را مشخص می کند، طراحی سازه است.

سبک طراحی و شیوه اجرای کانیتنر مشخص می کند تا کانتینر در چه ابعاد و اندازه ای ساخته شود. یکی از مواردی که ابعاد سازه را مشخص می کند، سفارش خود مشتری است. سفارش مشتری تعیین کننده  ابعاد و اندازه کانتینر می باشد.

قیمت کانتینر دوبلکس

قیمت کانتینر دوبلکس به موارد متعددی بستگی دارد. یکی از مواردی که در قیمت سازه می تواند بسیار موثر باشد، شیوه اجرایی و طراحی سازه است. این موارد یکی از موارد تاثیرگذار در قیمت کانتینر است.

معمولا طراحی سازه بر روی عوامل دیگر نظیر تعداد امکانات و جنس سازه تاثیر می گذارد. به همین دلیل می توان گفت که مهم ترین عاملی است که تعیین می کند که کانیتنر در چه ابعاد و اندازه ای طراحی شود. این موارد نقش مهمی در شیوه طراحی و اجرایی کانتینر دارد کانکس دوبلکس.

خرید کانتینر دوبلکس

شما می توانید برای خرید کانتینر دوبلکس، به سایت شرکت مراجعه کنید. در سایت می توانید نشانه ها و مشخصات شرکت را بررسی کرده و دستاورد های آن را مشاهده کنید. این گونه می توانید انتخاب بهتری داشته باشید. خرید این سازه اگر به شیوه اصولی صورت گیرد، می تواند انتخاب بسیار درست و منطقی باشد.

در هنگام خرید حتما به بودجه خود توجه کنید. بودجه شما تعیین می کند که سازه چه امکاناتی داشته باشد. به عبارتی برای تعیین امکانات سازه شما می توانید به بودجه خود توجه کنید. در صورتی که هیچ محدودیتی ندارید، می توانید یک کانتینر با امکانات زیاد خریداری کنید.

فروش کانتینر دوبلکس

فروش کانتینر دوبلکس

فروش کانتینر دوبلکس

در قسمت بازاریابی و مدیریت فروش سازه می توانید با کارشناسان ما مشورت کنید. مشاوره فروش یکی از خدماتی است که شرکت سال های زیادی است که آن را به شما ارائه می دهد. این مشاوره ها سهم بسزایی در کیفیت خرید شما دارند.

به عبارتی شما می توانید سطح کیفیت کانتینر را بر اساس مشاوره هایی که انجام می دهید مشخص کنید. انتخاب همه این موارد به شما بستگی خواهد داشت. شما می توانید در صورت انجام مشاوره بهترین خرید را در هر زمینه ای انجام دهید.

تعمیرات کانتینر دوبلکس

اولین کاری که می توانید انجام دهید این است که با یک تکنسین خوب و ماهر تماس بگیرید. تکنسین ها اقدام به بازدید حضوری از سازه می کنند. اگر در کوتاه مدت این آسیب ها قابل حل نبود، این به معنای جدی بودن آسیب های وارده است تعمیرات کانکس.

اگر آسیب های وارده جدی باشند، کانتینر برای تعمیر به کارگاه منتقل خواهد شد. این گونه شما می توانید بهتر تصمیم به تعمیرات سازه بگرید. در حقیقت می توانید راحت تر از گذشته اقدام به تعمیر کانتینر کنید. شما می بایست از نوع آسیبی که به کانتینر شما وارد شده مطلع و شیوه حل و تعمیر آن را بلد باشید.

 

b2n

rizy