کانتینر دوطبقه

کانتینر دوطبقه یک سازه پیش ساخته است که در امور متفاوتی کاربرد دارد. این سازه به دلیل ورود تکنولوژی و پیشرفت در این زمیه مورد استقبال عده زیادی از مردم قرار گفته است.

به طوری که می توان گفت این سازه امروزه یکی از مناسب ترین سازه ها برای سکونت و همچنین رونق کسب و  کار و پیشرفت تجاری به حساب می آید. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم تا با مطالعه ادامه این مقاله با ویژگی ها و کاربرد های این کانکس و کانتینر آشنا شوید. سپس ابعاد متفاوت آن را بررسی کنید.

ویژگی ها و کاربرد های کانتینر دوطبقه

 

قابلیت بومی سازی دسترسی به فضای زیاد مسکونی و اداری
قیمت مناسب تنوع کاربری

 

 • قابلیت بومی سازی

  قابلیت بومی سازی

  قابلیت بومی سازی

شما می توانید نوع کانکس خود را متناسب با شرایط اقلیمی انتخاب کنید. به عبارتی هنگام خرید کانکس دوطبقه از شما در رابطه با جنس سازه سوال می شود. کارشناسان ما بهترین سازه را متناسب با شرایط اقلیمی که در آن قرار دارید پیشنهاد خواهند داد.

شما می توانید این سازه را انتخاب کنید. به عبارتی یک سازه ای را به شما معرفی می کنند که با شرایط اقلیمی و جغرافیایی شما مطابقت داشته باشد. این مورد باعث می شود تا کانتینر به دلیل قرار گیری در شرایط جوی متفاوت از بین نرود.

حنس سازه بر اساس همان شرایط آب و هوایی است که شما در آن قرار گرفته اید. ابن سازه به دلیل قابلیت بومی سازی، دچار تغییر رنگ، تغییر ظاهر و تغییر کاربری نخواهد شد. به همین دلیل شما می توانید از این ویژگی به بهترین نحو استفاده کنید.

 • دسترسی به فضای زیاد مسکونی، اداری

شما می توانید با داشتن یک زمین و مقدار فضای محدود به یک سازه بزرگ دست پیدا کنید. به دلیل این که این سازه ها دو طبقه هستند، کمبود فضایی شما را جبران می کنند. شما حتی با کمبود سازه می توانید به یک سازه با ابعاد مناسب دست پیدا کنید.

این مورد به شما کمک می کند تا راخت تر بتوانید به اهداف خود دست پیدا کنید. شما می توانید هر کدام از بخش های کانتینر را به شیوه های متفاوتی طراحی کنید. به دلیل داشتن مقدار فضای کافی، این امکان را دارید که در طراحی و چیدمان سازه نقش داشته باشید کانتینر مسکونی.

 • قیمت مناسب

قیمت مناسب

قیمت مناسب

کانتینر دوطبقه به نسبت مقدار فضایی که در اختیار شما قرار می دهد و ویژگی های بی شمار، قیمت مناسب تری نیز دارد. در شرایطی که سازه های دیگر این ویژگی را ندارند. به عبارتی شما نمی توانید با صرف هزینه کم، یک سازه با قابلیت های بسیار دریافت کنید.

اگر هزینه شما برای خرید سازه های دیگر محدود باشد، مطمئن باشید که یک سازه با قابلیت اندک خریداری می کنید. در حقیقت به همان اندازه قابلیت های کمتری به شما ارائه می شود.  به عبارتی هزینه ای که شما پرداخت می کنید کاملا با قابلیت هایی که دریافت می کنید برابری دارد.

در صورتی که این مورد در رابطه با کانتینر دوطبقه صدق نمی کند. شما می توانید با صرف یک هزینه متوسط، به یک سازه با قابلیت های مناسب دست پیدا کنید. انتخاب این مورد به شما بستگی دارد. شما می توانید با صرف هزینه کم، یک سازه با کیفیت و مناسب خریداری کنید.

ممکن است که شما نتوانید به علاقه مندی های خود دست پیدا کنید. دشواری شرایط اقتصادی سبب شده است تا متقاضیان علاقه مندی های خود را فاکتور می گیرند. آن چه که در قالب یک واحد مسکونی یا اداری دریافت می کنید، بسیار سطحی و بدون امکانات است. با خرید کانتینر می توانید امکانات آن را کم و زیاد کنید. همچنین می توانید به یک سازه با قابلیت های مناسب دست پیدا کنید. این ویژگی به صورت انحصاری برای کانتینر است. به عبارتی کانتینر های دیگر این ویژگی را ندارند کانتینر دوبلکس.

 • تنوع کاربری

یکی دیگر از این ویژگی ها، تنوع کاربری است. شما می توانید این کانتینر را با توجه به نیاز خود خریداری کنید.  این سازه ها انواع متفاوتی دارند که کاربری هر یک با دیگری فرق می کند. شما باید بدانید که از این کانیتنر در چه اموری استفاده می شود.

در این رابطه بهتر است اشاره کنیم که این سازه در امور متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. در چند سال گذشته برای ساخت یک هتل، اقامت گاه، مسافرخانه استفاده می شد. همچنین از آن برای تاسیس رستوران در بین راه استفاده می شود.

استفاده اصولی از کانتینر دوطبقه

استفاده اصولی از کانتینر دوطبقه

استفاده اصولی از کانتینر دوطبقه

این سازه در بسیاری از فعالیت های توریستی و گردشگری کاربرد زیادی دارد. در بسیاری از شهر های توریستی که گردشگران زیادی از جاذبه آن ها بازدید می کنند، از این سازه ها استفاده می شود.

در چند سال گذشته از این سازه برای اقامت آن ها استفاده خواهد شد. برای سفرهای زیارتی و سیاحتی هم کاربرد دارد. این موارد استفاده اصولی و مناسب از کانتینر دو طبقه است. متاسفانه در چند سال گذشته از این سازه به صورت غیر اصولی استفاده می شود.

استفاده غیر اصولی

بسیاری از افراد بدون دانش در مناطقی که ساخت و ساز در آن ممنوع است این سازه ها را نصب کرده اند. در این شرایط به صورت کاملا غیر اصولی از این سازه استفاده شده است.

انواع کانتینر دوطبقه

 • کانتینر دو طبقه مسکونی

این کانتینر انواع متفاوتی دارد. یکی از پرکاربرد ترین آن ها، کانتینر دوطبقه مسکونی است. این سازه برای سکونت افراد طراحی شده است. شما می توانید از انواع این سازه برای احداث یک واحد مسکونی در شهر یا محلی که سکونت دارید استفاده کنید. به عبارتی بسیاری از این سازه ها برای سکونت افراد در شمال کشور مورد استفاده قرار می گیرند.

 • کانتینر دوطبقه اداری

  کانتینر دوطبقه اداری

  کانتینر دوطبقه اداری

اگر تعداد پرسنل در یک مجموعه اداری زیاد باشد، امکان انجام امور اداری در یک واحد مهیا نیست. به همین دلیل از کانتینر دوطبقه استفاده می شود. درست به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که از این مورد آگاه شده و سپس خرید خود را انجام دهید کانتینر در تهران.

ابعاد کانتینر دوطبقه

ابعاد این سازه دستخوش موارد زیادی می شود و به طور کامل تغییر می کند. یکی از مواردی که در تعیین اندازه بسیار تاثیرگذار است، توجه به تعداد پرسنل و فعالیت هایی است که در شرکت انجام می شود.

در بخشی از شرکت های دولتی که پرسنل زیادی دارند، از کانتینر دوطبقه استفاده می شود. این سازه در ابعاد متفاوت قابل خریداری است. این افراد می توانند تغییراتی در اندازه کانتینر ایجاد کنند. شما می توانید برنامه ریزی کنید. مناسب ترین اندازه و متراژ را برای خود انتخاب کنید. این گونه انتخاب شما منطقی تر و دقیق تر است.

قیمت کانتینر دوطبقه

قیمت این سازه به نوع مواد و جنس سازه بستگی دارد. این موارد از مهم ترین موارد برای تعیین قیمت است. تعیین نوع مهندسی و فناوری کانتینر، می تواند تعیین کننده قیمت باشد. طراحی بعضی از کانتینر ها زمان بر تر از بقیه آن ها است.

بعضی از کانتینر ها سفارشی هستند. به صورت ویژه توسط خود خریدار طراحی می شوند. با توجه به علاقه مندی و سلیقه آن ها کانتینر طراحی و ساخته می شود. با توجه به این موارد، ممکن است که قیمت اولیه کانتینر تغییر کند. به عبارتی دیگر شاهد آن قیمتی که در ابتدا با آن مواجه بودیم نمی شویم.

خرید کانتینر دو طبقهخرید کانتینر دو طبقه

برای خرید این سازه می توانید به سایت شرکت مراجعه کرده و انواع کانتینر مورد نیاز خود را مشاهده کنید. همچنین می توانید از قیمت مطلع شوید و نوع جنس و کیفیت سازه را مورد بررسی قرار دهید. با توجه به بررسی کیفیت و جنس سازه می توانید انتخاب نهایی خود را به ما اعلام کنید.

شما می توانید برای اعتماد بیشتر از خرید با کیفیت، با کارشناسان ما مشورت کنید. آن ها شما را به  سمت انتخاب بهترین گزینه راهنمایی کرده و سوق می دهند. این در نهایت شما هستید که یک مورد را انتخاب می کنید.

فروش کانتینر دوطبقه

ما با فروش این سازه سعی می کنیم تا نردیک ترین گزینه به معیار های شما را به شما معرفی کنیم. آن چه که توسط شرکت به فروش می رسد، نزدیک ترین گزینه به معیار های شما است. ما به نیاز شما بیشترین توجه را داریم. همچنین سعی می کنیم تا سازه ای را به شما معرفی کنیم که بتواند در بلند مدت نیار شما را برطرف کند.

تعمیرات کانتینر دو طبقه

لازم است تا نوع آسیب به تعمیرکاران گزارش شود. نوع آسیب می تواند بسیار سطحی باشد. ساختار این سازه بسیار مناسب است و کمتر آسیب می بیند. این سازه در کمتر مواقعی دچار آسیب می شود تعمیرات کانکس.

شما می توانید مناسب ترین سازه را انتخاب کنید. به عبارتی ما تلاش می کنیم تا با تعمیر این سازه شرایط را برای استفاده مجدد شما فراهم کنیم. اگر می خواهید تا کانتینر شما بدون آسیب باقی بماند، به شما پیشهاد می کنیم تا راهکار های اصولی و صحیح استفاده از سازه را آموزش ببینید. در این صورت تا مدت های طولانی از این سازه استفاده کنید.

 • تعمیر درب کانتینر

  تعمیر درب کانتینر

  تعمیر درب کانتینر

برای درب کانتینر لازم است تا قسمتی که بیشترین آسیب را دیده است به ما گزارش دهید. به عبارتی درب سازه دچار فرسایش می شود. شما می توانید این فرسودگی را به روش های متفاوتی جبران کنید.

 • تعمیر سقف کانتینر

برای تعمیر سقف لازم است تا قسمت از بین رفته تعمیر شود. قبل از آن ریشه به وجود آمدن آسیب پیدا خواهد شد. سپس می توانید سازه را تعمیر کنید.

 

b2n

rizy