کانتینر مسکونی

آیا قصد خرید یا ساخت کانتینر مسکونی منزل را دارید؟ اگر چنین است، شما تنها نیستید. استفاده از کانتینرهای مسکونی در معماری طی چند سال اخیر روند رو به رشدی دشته است. در واقع محبوبیت کانتینر های مسکونی همچنان در حال افزایش است. مزایای آن بسیار زیاد است و از قیمت مناسب آن شروع می شود. اگر توانایی خرید خانه ای کلاسیک را ندارید، ممکن است در عوض بتوانید خانه ای به سبک کانتینر تهیه کنید. با کانتین سیتی همراه باشید تا همه چیز را در مورد کانتینر های مسکونی را بدانید.

کانتینر مسکونی چیست؟

کانتینر مسکونی چیست؟

کانتینر مسکونی چیست؟

این سازه ها خانه هایی هستند که از جعبه های بزرگ فولادی ساخته می شوند و به طور سنتی برای حمل و نقل استفاده می شوند. کانتینر های مسکونی معمولاً باریک و مستطیل شکل هستند، مگر اینکه چندین کانتینر و کانکس با هم جوش خورده باشند.

اگرچه برخی از آنها دارای راهروهای باریک و اتاقهایی جدا از هم هستند. برخی از آنها دارای امکانات رفاهی مدرن هستند، در حالی که برخی دیگر کاملاً سنتی هستند. و هرچه زمان می گذرد، آنها محبوبیت بیشتری پیدا می کنند!

در حالی که کانتینر های مسکونی امروزه مرسوم هستند، آنها کاربردهای متنوع و متفاوت دیگری نیز دارند. به عنوان مثال می توان به کانتینرهای حمل و نقل برای مدارس، ساختمانهای اداری، استخرها، گلخانه ها و ویترین فروشگاه ها، انبار و … استفاده می شد.

انتخاب کانتینر مسکونی

هنگام انتخاب این کانتینر، هزینه قابل توجهی کاهش می یابد. در کنار قیمت گذاری مقرون به صرفه، این واقعیت که سازگاری با محیط زیست محفظه کانتینر مسکونی نیز مزیت قابل توجهی دارد.

همراه با ساخت سریع، شکل و اندازه ارگونومیک، سازه مسکونی نتایج واقعا خلاقانه ای را فراهم می کند. با این حال قبل از خرید کانتینر، موارد زیادی وجود دارد که باید بدانید. بیایید به بسیاری از چیزهایی که باید قبل از خرید کانتینر فکر کنید، بررسی کنیم.

 

بیشتر بخوانید: کانتینر ویلایی

 

مزایای کانتینر مسکونی

مزایای کانتینر مسکونی

مزایای کانتینر مسکونی

باور کنید یا نکنید دلایل مختلفی وجود دارد که مردم تصمیم می گیرند در کانتینر زندگی کنند. از کاهش زباله در صنعت حمل و نقل تا اتخاذ یک سبک زندگی جذاب از دلایل استفاده از کانتینر می باشد. در ادامه به بررسی مزایای کانتینر مقاومت سازه مسکونی

یکی از اصلی ترین مزایای کانتینر دوام آنها است. اگر به خوبی از آنها مراقبت شود، می توانند بیش از 25 سال دوام بیاورند. ساختار فلزی به این معنی است که در برابر آتش مقاوم است.

در برابر آب و هوای سخت مقاومت می کند و در معرض پوسیدگی یا کپک زدن نیست. چیزی که باید از آن چشم بپوشید زنگ زدگی است، اما اگر برای جلوگیری از خوردگی نقاط زنگ زدگی را به درستی بررسی کنید، دیگر جای نگرانی نیست.

ساخت سریع کانتینر مسکونی

ساخت سریع کانتینر مسکونی

ساخت سریع کانتینر مسکونی

یک دلیل اصلی که مردم را به سمت سازه مسکونی سوق می دهد این است که آنها زمان ساخت کمتری دارند. ظرف چند روز یا چند هفته می توان یک کانتینر مسکونی ساخت. حتی می توانید کانتینر پیش ساخته را که توسط تولید کننده ساخته شده و پس از تحویل آماده زندگی می شوند، خریداری کنید.

یکی از تولید کنندگان بسیار قوی این کانتینر، کانتین سیتی می باشد که در کمترین زمان ممکن بهترین کانتینر های پیش ساخته را به مشتریان خود تحویل می دهد.

اندازه کانتینر مسکونی

در حالی که اندازه یک کانتینر مسکونی محدود است، آنها در واقع مقیاس پذیر هستند. کانتیرهای مسکونی در ابعاد 20 و 40 فوت که اندازه های استاندارد می باشد، عرضه می شوند کانکس مسکونی.

اما می توان به توجه به نیاز افراد، اندازه های شخصی سازی شده را از این کانتینر ها را عرضه کرد. برای سفارش کانتینر های مسکونی با ابعاد مورد دلخواه خود با کارشناسان کانتین سیتی ارتباط برقرار کنید.

طراحی متنوع

طراحی متنوع

طراحی متنوع

سازه مسکونی بسیار بیشتر از تصور شما قابل تغییر هستند. شما می توانید انواع مختلفی از نقشه ها را تهیه کنید، جلوه های شخصی اضافه کنید و آنها را دلخواه خود کنید.

افزودن پنجره هایی از کف به سقف، ساختن پشت بام برای زیبایی بیشتر، چیدن کانتینرها برای ایجاد یک اتاق زیر شیروانی یا طراحی یک ایوان در نظر بگیرید. می توانید کانتینر مسکونی خود را طوری طراحی کنید که هر طور که می خواهید ظاهر و احساس خوب را به شما بدهد.

دوست دار محیط زیست

برخی از صاحبان کانتینر برای مناسب بودن و اهداف بازیافت به سمت این نوع مسکن ها جذب شده اند. در حالی که می توانید یک کانتینر مسکونی کاملاً جدید برای ساخت خانه سفارش دهید، می توانید سازه مسکونی دست دوم و بازیافتی را نیز انتخاب کنید.

استفاده مجدد از این سازه قدیمی که از صنعت حمل و نقل بازنشسته شده اند می تواند راهی مفید برای کاهش ضایعات فولاد باشد. با این حال تبدیل آنها باید به درستی انجام شود تا از عدم ایجاد فرورفتگی یا زنگ زدگی، یکپارچگی ساختاری خانه جلوگیری شود.

معایب کانتینر مسکونی

معایب کانتینر مسکونی

معایب کانتینر مسکونی

زندگی در این سازه بدون هیچ مشکلی حاصل نمی شود، اما اگر درک کنید که در مقابل چه چیزی قرار دارید، مبارزه با آنها آسان است. بسیاری از معایب کانتینر مسکونی را می توان با راه حل های ساده مانند مبلمان کوچک تر، تقویت کننده های میله های فولادی یا یک پیمانکار باتجربه برطرف کرد. در ادامه با برخی از معایب سازه مسکونی آشنا می شویم کانتینر در گلستان.

  • فضای زندگی کم

زندگی کوچک در خانه برای همه مناسب نیست. یکی از اشکالات بارز این سازه فضای کم زندگی است. تا زمانی که حاضر نیستید پول بیشتری برای این سازه صرف کنید. در یک خانه 8 × 20 یا 8 × 40 زندگی خواهید کرد. برنامه ریزی فضای باریک ممکن است دشوار باشد. اما روشهایی برای به حداکثر رساندن فضا در یک خانه کوچک وجود دارد تا احساس تنگی نکند.

  • عایق بندی محدود

از آنجا که سازه مسکونی از فلز ساخته شده اند. عایق بندی زیادی ندارند. گرچه ممکن است فکر کنید افزودن عایق آسان است، اما فضای محدود کار را دشوارتر می کند. در بیشتر خانه های کانتینری از عایق چوب پنبه، پشم، پنبه یا کف اسپری برای جلوگیری از اشغال فضای زیاد عایق های حجیم استفاده می شود. بهترین مواد به این بستگی دارد. که آیا به دنبال مواد عایق طبیعی هستید و چه بودجه ای اجازه می دهید.

  • نیاز به تقویت بیشتر کانتینر

نیاز به تقویت بیشتر کانتینر

نیاز به تقویت بیشتر کانتینر

برای جلوگیری از مشکلات ساختاری در خانه خود، باید سقف و دیوارها را تقویت کنید. هر زمان که در یا پنجره جدیدی اضافه می کنید به تقویت کننده های اضافی مانند میله های فولادی نیاز است. و قرار دادن کانتینر بر روی یکدیگر به جوشکاری با هم نیاز دارد.

  • کمبود امکانات مدرن

تهیه امکانات مدرن در این سازه کمی مشکل است. هنگام برنامه ریزی برای سیستم های تهویه مطبوع، برق و لوله کشی، یافتن متخصصانی با تجربه در ساخت خانه های کانتینری ایده خوبی است.

یکی از این متخصصن ساخت کانتینر های مسکونی، کانتین سیتی می باشد. با توجه به تجربه زیاد این شرکت در ساخت کانتینرهای مختلف و با کاربردهای متنوع، شما می توانید. امکانات بسیار زیادی را در خانه خود داشته باشید.

خرید کانتینر مسکونی

خرید کانتینر مسکونی

خرید کانتینر مسکونی

یکی از مهمترین مواردی که هنگام خرید سازه مسکونی باید مورد توجه قرار گیرد. شرایطی است که در آن وجود دارد. شما می توانید یک کانتینر جدید، دست دوم یا اجاره ای خریداری کنید. کانتینرهای دست دوم برای کسانی که سعی در از بین بردن زباله در صنعت حمل و نقل دارند، محبوب هستند.

با این حال، آنها می توانند به زمان و تلاش بیشتری نیاز داشته باشند. زیرا اغلب نیاز به تمیزکاری و تعمیر دارند. کانتین سیتی اراده دهنده کانتینرهای مسکونی جدید، دست دوم و اجاره ای می باشد. برای اطلاع از قیمت ها و شرایط خرید کانتینر با کارشناسان کانتین سیتی ارتباط برقرار کنید.

قیمت کانتینر مسکونی

قیمت کانتینر مسکونی تحت تاثیر فاکتورهای زیادی مانند، ابعاد کانتینر، نو، دسته دوم و یا اجاره ای بودن، کیفیت کانتینر، امکانات رفاهی و … می باشد. برای کسب اطلاعات دقیق تر از قیمت سازه مسکونی با کارشناسان کانتین سیتی ارتباط برقرار کنید.

فروش کانتینر مسکونی

فروش کانتینر مسکونی

فروش کانتینر مسکونی

کانتین سیتی یکی از شرکت های برجسته در زمینه فروش کانکس ها و کانتینر با کاربرد های مختلف می مانند کانکس اداری، کانکس ویلایی، کانکس نگهبانی، کانکس فروشگاهی، کانتینر ویلایی، کانتینر اداری، کانتینر انباری و بسیاری از انواع دیگر کانکس ها و کانتینر ها با قیمت های مناسب می باشد. کانتین سیتی همچنین امکان اجاره و فروشکانتینر های دست دوم را برای افرادی که نیاز به استفاده از کانتینر های درجه یک در یک مدت زمان محدود را دارند را فراهم کرده است

این مجموعه با توجه به تجربه و سابقه ای که در عرصه ساخت، فروش و اجاره کانتینر ویلایی نو و دست دوم دارد. بهترین قیمت های بازار را به مشتریان عزیز خود ارئه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های خرید کانتینر ویلایی و یا راهنمایی های بیشتر با کارشناسان کانتین سیتی ارتباط برقرار کنید.

 

b2n

rizy