کانتینر

کانتینر به طور معمول برای حمل و نقل کالا در سراسر کشورها و دنیا مورد استفاده قرار می گیرند. کانکس و کانتینر ها برای مواردی بیشتر از ذخیره سازی و حمل و نقل مورد استفاده قرار می گیرند.

ما یک راهنمای جامع برای همه چیزهایی که ممکن است بخواهید بدانید و همه آنچه در مورد سازه ها باید بدانید ایجاد کرده ایم. برای آگاهی از سازه ها، کاربرد کانتینر، اندازه ها، قیمت، تعمیر و نگهداری و … ادامه مطلب را بخوانید.

کانتینر چیست؟

کانتینر چیست؟

کانتینر چیست؟

سازه های حمل و نقل یک روش نسبتاً جدید حمل و نقل کالا هستند. که فقط قدمت آنها به حدود 50 سال پیش می رسد. استفاده از کانتینرهای حمل و نقل اولین بار در سال 1956 شروع به کار کرد.

قبل از ورود کانتینرهای حمل و نقل، کالاها در انبارها در اسکله های حمل و نقل ذخیره می شدند تا زمانی که کشتی در دسترس قرار گرفت. سپس کالاها را از اینجا به داخل کشتی ها می بردند، به صورت جداگانه در جعبه ها و قسمت های مختلف آن ها نگهداری می کردند.

واضح است که این یک فرایند کاملاً ناکارآمد بود و به مدت طولانی نیاز داشت. و به نیروی انسانی زیادی برای حمل کالاها روی هواپیما احتیاج داشت و کالاها در معرض خطر قرار داشتند و به راحتی آسیب دیدند.

این همچنین بدان معنی بود که هزاران کالا نیز باید در هر دو طرف فرآیند حساب شوند، به این معنی که روند تخلیه ممکن است یک هفته طول بکشد.علاوه بر این، اگر کالاها نیاز به انتقال به قطار داشته باشند ، بارگیری آن از کشتی، حمل و نقل به ایستگاه قطار و حتی یک بار دیگر آسیب رساندن ، سرقت یا از بین رفتن کالا، حتی بیشتر طول می کشد.

کانتینر راهی آسان برای حمل کالا بود و بنابراین سازه حمل و نقل متولد شد. کانتینر ها در واقع ظروفی با اندازه های استاندارد بین المللی از جنس فلز هستند که برای حمل نقل انواع کالاها طراحی شده اند که بسیار محکم، قوی، با دوام و طول عمر بسیار بالا هستند.

انواع کانتینر

چند نوع کانتینر حمل و نقل وجود دارد که می توانید خریداری کنید، انتخاب کانتینر شما به آنچه شما می خواهید استفاده کنید بستگی دارد انواع کانتینر.

 • کانتینر 10 فوت

 

کانتینر 10 فوت

به فضای ذخیره سازی نیاز دارید اما فضای کمی دارید. این سازه های حمل و نقل مرمت شده 10 فوت جمع و جور و ایده آل ترین راه حل ذخیره سازی برای فضاهای محدود هستند. یک کانتینر حمل و نقل 10 فوت اندازه استاندارد نیست. آنها با برش یک کانتینر 20 فوت یا 40 فوت و جوشکاری یک دیوار پیش ساخته سفارشی ساخته می شوند.

کانتینر های 10 فوت کانتین سیتی از بهترین جنس فلزات و استیل موجود در بازار ساخته می شود. با توجه به کیفیت و جنس بسیار خوبی که دارند، می توان در موقعیتهای مختلف قرار از آن استفاده کرد و متناسب با نیازهای شما باشد.

کانتینر (با هر رنگ) با دو تا سه لایه رنگ، رنگ آمیزی می شود.از آنجا که کانتینر از برش تشکیل می شود، اندازه آنها متفاوت بوده و هزینه آن نسبت به اندازه استاندارد 20 فوت یا 40 فوت متفاوت است. از آنجا که آنها در کارگاه ما تولید می شوند، ما می توانیم به هر طولی که نیاز داشته باشید نیز بسازیم.

 • کانتینر 20 فوت

کانتینر 20 فوت متداول ترین اندازه در بین کانتینر ها هستند و در سایز های استاندارد بین المللی در دسترس هستند. ما طیف وسیعی از کانتینر 20 فوت دست دوم، مرمت شده و جدید را برای فروش با هر واحد بازرسی شده با استانداردهای صنعت نگهداری می کنیم. کانتینر 20 یک کانتینر حمل و نقل با اندازه استاندارد می باشد.

از کانتینر 20  برای حمل و نقل، ذخیره سازی یا تغییراتی مانند ساخت خانه، دفاتر، کافه ها و فضای باز استفاده می شود. اینها همچنین در یک ارتفاع استاندارد یا بزرگتر، کاملاً مناسب برای ایجاد احساس فضای وسیع در داخل موجود هستند. کانتین سیتی با در اختیار داشتن بهترین کانتینرهای 20 فوت موجود در بازار می تواند به راحتی نیازهای شما را در مورد کانتیر 20 فوت را پاسخگو باشد کانتینر پیش ساخته.

 •  کانتینر 40 فوت

کانتینر 40 فوت

کانتینر 40 فوت

کانتینر 40 فوت فضای دوبرابری را ارائه می دهند و مقرون به صرفه ترین راه حل ذخیره سازی هستند. ما طیف وسیعی از کانتینر 40 فوت دست دوم، مرمت شده و جدید را برای فروش با هر واحد بازرسی شده با استانداردهای صنعت نگهداری می کنیم. کانتینر های 40 فوت کاربردهای بسیار زیادی را دارد، که می توان به حمل نقل ذخیره سازی و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.

سازه های 40 ب برای استفاده به عنوان محل اقامت در صورت تغییر برای کاربردهای مسکونی، تجاری یا صنعتی مناسب هستند. آنها همچنین برای ذخیره سازی کالاهای خطرناک در صنایع خاص استفاده می شوند. کانتین سیتی با در اختیار داشتن بهترین کانتینرهای 40 فوت موجود در بازار می تواند به راحتی نیازهای شما را در مورد کانتیر 40 فوت را پاسخگو باشد.

 • کانتینر یخچال دار

سازه یخچال دار کانتینری می باشد که توانایی نگهداری کالاها را در دمای پایین دارد. سازه یخچال دار دارای دمای عملیاتی 25- تا  25+ درجه سانتیگراد هستند. هوای خنک با استفاده از پانل های داخلی از جنس استیل ضد زنگ، از کف سازه یخچال دار از طریق کف مخصوص آلومینیوم T شکل پخش می شود.

حفظ دمای محصولات داخل آنها توسط برق 3 فاز کار می کند. کانتینر یخچال دار برای صنایع غذایی و آشامیدنی ایده آل هستند که نیاز به کمی ذخیره سازی بیشتر دارند. گوشت، غذاهای دریایی، میوه ها، سبزیجات و گل ها و داروهای خاص از جمله کالاهایی می باشد که توسط کانتینر یخچال دار حمل می شوند.

 • کانتینر رو باز

کانتینر رو باز

کانتینر رو باز

سازه های رو باز دارای سقف نیستند، درعوض دارای کمان های قابل جابجایی و سقف برزنتی ضد آب هستند که می توان با طناب آن را محکم کرد و امکان بارگیری و تخلیه بارگیری را به طور قابل توجهی ساده می کند. کانتینر رو باز برای بارهای حجیم مانند ماشین آلات ایده آل است.

کانتینر تونلی

سازه تونلی راحتی در بارگیری و تخلیه انواع مختلف مواد را فراهم می کنند. این نوع درها را در دو انتهای خود قرار می دهد، ذخیره یا بیرون آوردن وسایل مورد نیاز برای جابجایی را برای شما آسان می کند.

 • کانتینر تانکری

کانتینر تانکری برای نگهداری مایعات هستند. به دلیل مواد شیمیایی که برای حمل استفاده می شود، معمولاً از مواد ضد خوردگی ساخته نمی شوند. از کانتینر تانکرینیز ممکن است برای نگهداری کالاهای خشک مانند شکر استفاده شود، اما بیشتر آنها فقط برای مایعات استفاده می شوند

 کانتینر مخصوص

کانتینر مخصوص

کانتینر مخصوص

سازه مخصوص را می توان تقریباً به هر شکل و ابعادی ساخت. از آنها برای حمل وسایلی استفاده می شود که برای آنها باید ظرف سفارشی ساخته شود. بیشتر شرکت های حمل و نقل تا جایی که ممکن است از استفاده از کانتینرهای مخصوص استفاده می کنند زیرا هزینه ایجاد و حمل آنها هزینه بر است. با این وجود، این برای بارهای خاصی ضروری است.

کاربرد کانتینر چیست؟

کانتینرها عموماً پس از حمل و نقل به عنوان فضای ذخیره سازی اضافی استفاده می شوند. به راحتی با درها، پنجره ها و قفل ها برای روشنایی و امنیت بیشتر اصلاح می شوند. می توان کانتینر های را تقوت کرد و آن ها را ضد نشت و محکم کرد. آنها برای استفاده خارجی در هر شرایطی عالی هستند. از کانتینرهای حمل و نقل معمولاً به عنوان کانکس، اتاقک ها و کارگاه ها استفاده می شود. در ادامه به بررسی دقیق تر کاربردهای کانتینر ها خواهیم پرداخت.

 • ذخیره سازی

این احتمالاً قدیمی ترین روش استفاده از سازه ها غیر از حمل و نقل است. یک کانتینر، با تغییرات بسیار کم، می تواند برای انواع مختلف کالا به فروشگاه تبدیل شود. آنها می توانند برای ذخیره سازی در محل، برای تکمیل امکانات ذخیره سازی موجود یا به عنوان یک راه حل ذخیره موقت استفاده شوند. کانتین سیتس فروش کانتینرهای حمل و نقل که برای ذخیره سازی ایمن اصلاح شده است را در سایزهای مورد دلخواه مشتریان را انجام می دهد.

 • محل اقامت

محل اقامت

محل اقامت

خواه یک خانه کامل، خانه ای برای تعطیلات و یا یک اتاقک کوچک کانتینر ها جایگزین مقرون به صرفه و در عین حال با دوام را ارائه می دهند. کانتین سیتی سازه های باری با کیفیت برای پروژه شما فراهم می کند و تمام تغییرات لازم را برای یک فضای زندگی که نیازهای خاص شما را برآورده می کند، ایجاد می کند. ما همه چیزهایی را که برای راحتی از جمله تهویه مطبوع ، پنجره ، درب منزل، سیم کشی برق و سایر امکانات رفاهی مورد نیاز شما نصب خواهیم کرد.

نکات مهم برای خرید کانتینر

بیشتر کانتینرها با استانداردهای خاص تولید می شوند. اما اندازه های غیراستانداردی نیز در دسترس هستند. شما می خواهید تأیید کنید که کانتینری که خریداری می کنید دارای ابعاد استاندارد است و برای هدفی که برای آن لازم دارید مناسب خواهد بود. اگر می توانید نگاهی به سازه بیندازید، موارد خاصی وجود دارد که باید آنها را بررسی کنید.

 • بدنه کانتینر باید کاملا سالم باشد. درهای کانتینر را ببندید و داخل آن بمانید، به اطراف نگاه کنید تا دریابید که آیا روزنه ای یا سوراخی در آن وجود دارد. به دنبال زنگ زدگی باشید و اطمینان حاصل کنید که فقط روی سطح است. زنگ زدگی یا خوردگی در اطراف درب را بررسی کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که درها به طور کامل و صحیح باز و بسته می شوند. آب بندی درب باید سالم باشد و کف آن باید جامد و بدون لکه های اسفنجی باشد. اگر تعمیراتی انجام شده است باید به درستی درزگیری، آب بندی و رنگ آمیزی شود.
 • قسمت بالای سازه را از نظر فرورفتگی ها بررسی کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که هیچ آلودگی یا بوی شدیدی در داخل کانتینر وجود ندارد.
 • هنگامی که سازه مناسبی پیدا کردید، تصمیم شما برای خرید کاربرد کانتینر برای بستگی دارد. سازه دست دوم حتی اگر فقط به طور موقت از آنها استفاده می کنید سرمایه خوبی است زیرا در صورت مراقبت صحیح ارزش خود را از دست نمی دهند.

قیمت کانتینر

قیمت کانتینر

این روزها بیشتر و بیشتر مشاغل در می یابند که با افزایش تجمع، میزبانی انبوه موجودی در هنگام تقاضای فصلی، کار در یک سایت شغلی و موارد دیگر، به فضای ذخیره سازی نیاز بیشتری دارند کانتینر بیت کوین.

اجاره یا خرید سازه حمل و نقل می تواند یک انتخاب بسیار هوشمندانه باشد. وقتی صحبت از هزینه خرید سازه می شود، آن ها بسیار راحت و مقرون به صرفه هستند. روش های مختلفی برای تأمین مالی وجود دارد و شما می توانید راهی را انتخاب کنید که بیشترین سود را برای تجارت شما داشته باشد.

طیف گسترده ای از قیمت در مورد هزینه خرید کانتینر وجود دارد. شما می توانید کانتینر دیگری را اجاره یا خرید کنید، یک کانتینر دست دوم، مرمت شده یا کاملاً جدید را انتخاب کنید.

بنابراین اساساً، با توجه به بودجه شما برای یک کانتینر گزینه های زیادی وجود دارد، می توانید موردی را پیدا کنید که به بهترین وجهی با نیازهای کسب و کار شما مطابقت داشته باشد. ما لیستی از عواملی را که بیشترین تأثیر را در قیمت کانتینر شما دارند، گردآوری کرده ایم تا بتوانید بهترین هزینه را برای خرید کانتینر داشته باشید:

اندازه کانتینر

اندازه کانتینر

اندازه کانتینر

اول از همه شما باید بفهمید که به یک سازه با چه اندازه ذخیره سازی احتیاج دارد. چندین اندازه سازه وجود دارد. اما دو اندازه استاندارد وجود دارد – 20 فوت (20’ x 8’ x 8.5’) و 40 فوت (40’ x 8’ x. 8.5’)  وجود دارد. توجه داشته باشید که تمام سازه های ذخیره سازی استاندارد 8 فوت عرض و 8.5 فوت طول دارند. با این حال، در صورت نیاز می توانید ظرف خود را سفارشی کنید.

به عنوان مثال، برخی از مشاغل دریافتند که برای ظرف ذخیره سازی خود به ارتفاع بیشتری نیاز دارند. (در نظر بگیرید که آیا شما برای نگهداری وسایل بلندتر نیاز دارید یا نه)، بنابراین آنها یک سازه با ارتفاع بالا را انتخاب می کنند. سازه با ارتفاع بالا در هر دو اندازه استاندارد 20 و 40 اینچ و همچنین اکثر اندازه های غیر سنتی در دسترس هستند.

در مورد این موارد، اگر اندازه استاندارد به اندازه کافی بزرگ نباشد. می توانید اندازه غیر سنتی را انتخاب کنید – به عنوان مثال 48 فوت در 10 فوت (48 “در 10” در 8.5 “). از نظر هزینه، قیمت هر اندازه به شرایط ظرفی که انتخاب می کنید بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت دقیق سازه های با سایز های مختلف با کارشناسان کانتین سیتی ارتباط برقرار کنید.

شرایط کانتینر

شرایط کانتینر

شرایط کانتینر

یک نکته مفید برای دانستن این است که بیشتر سازه های ذخیره سازی قبلاً به عنوان کانتینر حمل و نقل استفاده می شدند. برای حمل بار به خارج از کشور بنابراین آنها سابقه استفاده و آسیب دیدگی دارند.

مسلماً سازه قدیمی که بیشتر مورد استفاده قرار گرفته و خسارت بیشتری دارند، کمترین هزینه را خواهند داشت، در حالی که کانتینر کاملاً جدید یا هرگز استفاده نشده، بیشترین هزینه را خواهند داشت. مفید است که بدانید متوسط ​​عمر یک کانتینر حمل و نقل تقریباً 15 سال است.

در هنگام بررسی شرایطی که تأمین کنندگان در تولید سازه نقش دارند، به خاطر داشته باشید. زمان ساخت کانتینر چند بار برای حمل بار به خارج از کشور و یا به عنوان ظرف ذخیره سازی استفاده شده است؟. تاریخچه تعمیرات – چه زمانی ترمیم شد، خسارات وارده و چند بار اصلاح شد؟.

خسارت – خسارت موجود در حال حاضر چقدر است و چقدر شدید است؟ بنابراین حتی اگر یک کانتینر ممکن است از نظر سن جدید باشد. (مثلا فقط 2 ساله)، این بدان معنا نیست که کمترین آسیب را دارد و بالعکس.

یک سازه قدیمی اگر در طول عمر خود فرسودگی کمتری داشته باشد. در واقع می تواند وضعیت بهتری داشته باشد. حتماً در مورد هر یک از این عوامل – سن ، سابقه ترمیم و آسیب موجود از تأمین کننده خود سوال کنید.

اجاره یا خرید کانتینر

اجاره یا خرید کانتینر

اجاره یا خرید کانتینر

هنگام تصمیم گیری در مورد نحوه پرداخت هزینه سازه خود چند گزینه دارید. اجاره، خرید سازه جدید یا خرید سازه دست دوم نوسازی شده این تصمیم معمولاً مربوط به بودجه بندی و مدت زمان استفاده مورد نظر است.

اجاره کانتینر

این ویژگی برای بسیاری از مشاغل یک اولویت محبوب است، زیرا آسان، مقرون به صرفه و راحت است. این ویژگی به شما امکان می دهد ماهانه مقادیر کمتری را پرداخت کنید. (به جای پرداخت هزینه های اولیه) و همچنین در صورت عدم نیاز به سازه، آن را پس بدهید.

پس از پایان دوره کار، تأمین کننده آن را تحویل می گیرد و از روی دستان شما برمی دارد. هزینه های اجاره ماهانه متغیر است. بسته به اندازه، ویژگی های خاص و شرایط (شما گزینه اجاره سازه مستعمل و جدید را دارید) تغییر می کند.

خرید کانتینر دست دوم

خرید کانتینر دست دوم

خرید کانتینر دست دوم

اگرچه ممکن است تهیه یک سازه کاملاً جدید برای اطمینان از کیفیت باشد. اما بدانید که تعداد زیادی کانتینر دست دوم وجود دارد. که از شرایط بسیار خوبی برخوردار هستند. سازه ذخیره سازی از فولاد کورتن ساخته شده اند که یک ماده ساختمانی محکم است. و برای مقاومت در برابر شرایط سخت ساخته شده است.

به راحتی اکثر تأمین کنندگان طیف وسیعی از کانتینر دست دوم را ارائه می دهند.  از جمله سازه های تعمیر شده، بنابراین شما می توانید بسته به اولویت هزینه به کیفیت خود انتخاب کنید. بسته به اندازه ، ویژگی ها و شرایط خرید کانتینرهای دست دوم معمولاً هزینه آن متفاوت می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها با کارشناسان کانتین سیتی ارتباط برقرار کنید خرید کانکس دست دوم.

خرید کانتینر جدید

اگر می دانید یک سازه با کیفیت بالا می خواهید که هرگز برای ذخیره سازی استفاده نشده باشد. و مایل به پرداخت هزینه بیشتر هستید، سازه جدید بهترین انتخاب است. سازه جدید با فولاد کاملاً جدید و با کیفیت ساخته شده است. آنها هنگام خرید فقط یک محموله از خارج از کشور حمل کرده اند.

این ممکن است انتخاب خوبی برای مشاغلی باشد. که می خواهند سازه خود را برای مدت زمان طولانی در اختیار داشته باشند. هزینه خرید یک کانتینر جدید تحت تاثیر فاکتور های بسیار زیادی می باشد. برای اطلاع از قیمت خرید کانتینر جدید با کارشناسان کانتین سیتی ارتباط برقرار کنید.

خرید کانتینر سفارشی

خرید کانتینر سفارشی

خرید کانتینر سفارشی

بسته به نیاز مشاغل شما و استفاده در نظر گرفته شده برای کانتینر ذخیره سازی، ده ها ویژگی افزودنی برای انتخاب وجود دارد. افزودن ویژگی ها هزینه های اضافی را برای هزینه اجاره یا خرید شما در پی خواهد داشت. اما مطمئناً ارزش آن را دارد.

در اینجا فقط برخی از ویژگی هایی است که می توانید انتخاب کنید:

درها: شامل درهای پرسنل و درهای رول آپ می باشد که هزینه های متفاوتی دارند.

قفسه های داخلی: هزینه بستگی به تعداد قفسه ها یا براکت ها دارد.

مکانیسم های قفل کردن

سایبان: سایبان ها می تواند به صورت دادمی وجمع شونده وجود دارد که هر کدام هزینه های مختلفی دارند.

اندازه سفارشی: اندازه سفارشی نیز در قیمت سازه سفارشی بسیار تاثیر گذار است.

بسیاری از ویژگی ها مانند سقف، برق، پنجره ها و کف ها ممکن است. در هزینه های خرید یک سازه تاثیر گذار باشد.

به دلیل طیف گسترده ای از ویژگی های الحاقی برای انتخاب، آنها هزینه بیشتری را برای شما دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت کانسین سیتی مراجعه کنید. و یا با کارشناسان کانسین سیتی ارتباط برقرار کنید.

محل تحویل کانتینر

محل تحویل کانتینر

هزینه های تحویل و محل تأمین کننده انتخابی شما موضوعی است. که قطعاً می خواهید هنگام تهیه بودجه برای خرید به آن فکر کنید. اگر از این هزینه ها غافل شوید و تأمین کننده ای را انتخاب کنید. که صدها کیلومتر از منطقه شما فاصله دارد. باید هزینه بسیار زیادی را برای کانتیر پرداخت کنید. که گاهی اوقات می تواند بیش از قیمت ظرف باشد. این هزینه اضافی هنگفتی است که اکنون باید به هزینه خارج از خرید سازه اضافه کنید.

به همین دلیل مهم است که قبل از تصمیم گیری از تأمین کننده هزینه های ویژه تحویل آنها را بپرسید. و به همین دلیل می تواند یک ایده عالی برای انتخاب یک فروشنده کانکس در نزدیک شما باشد کانتینر در تهران.

هزینه تحویل و نصب سازه شما بسته به مسافت و وزن می تواند متغیر باشد. ممکن است برخی از تأمین کنندگان حداقل هزینه داشته باشند و برخی دیگر حداکثر مسافت را داشته باشند. همچنین برای تهیه کنندگان داشتن هزینه ثابت برای تحویل به همراه هزینه های اضافی برای مسافت پیموده شده بیشتر معمول است. اگر اجاره این سازه را انتخاب کرده اید، از تأمین کننده هزینه های جابجایی سازه را نیز بپرسید.

 

b2n

rizy