کانکس بزرگ

در این مقاله می خواهیم تا شما را با انواع کانکس بزرگ آشنا کنیم. این دسته از سازه ها در ابعاد بزرگ ساخته شده و متراژ بیشتری از سایر کانکس ها دارند. البته ابعاد آن ها قابل تغییر است اما عمدتا در ابعاد برزگ مورد استفاده قرار می گیرند. کانتینر و کانکس بزرگ یکی از کانکس هایی است که در صورت این که مورد استفاده اصولی قرار بگیرد، فواید و مزایای بسیار زیادی خواهد داشت.

کانکس برزگ چه مزایایی دارد؟

کانکس برزگ چه مزایایی دارد؟

کانکس برزگ چه مزایایی دارد؟

این دسته از سازه ها مزایای بسیار زیادی دارند. البته ما سعی داریم تا مزایای این سازه را به نسبت کانکس کوچک مطرح کنیم و مزایای آن را به طور کامل برای شما بیان کنیم.

 

استفاده راحت امکانات زیاد
طراحی مناسب دسترسی به پلان های بیشتر

 

  • استفاده راحت

یکی از مهم ترین ویژگی های این سازه، استفاده راحت از آن است. اگر قصد دارید تا سازه مسکونی خریداری کنید، بدانید که در آن رفاه و آسایش بیشتری دارید. به عبارتی استفاده از این سازه به مراتب راحت تر از استفاده از کانکس کوچک است.

کانکس های کوچک رفاه مناسب و کارکرد راحتی ندارند. کانکس های کوچک عمدتا اقتصادی و کاربردی هستند و به صورت مسکونی برای سکونت دائمی افراد طراحی نمی شوند. عمده سازه های کوچک برای بازاریابی و راه اندازی کسب و کار ساخته می شوند. به همین دلیل شما خواهید توانست آن ها را در ابعاد کوچک تر انتخاب و خریداری کنید.

  • امکانات زیاد

این سازه ها امکانات بیشتری به نسبت سازه کوچک دارند. امکانات این سازه در سطح وسیع و به تعداد زیادی است.  این امکانات شامل کلیه متعلقات و ملزومات یک کانکس می باشند.

همچنین علاوه بر لوازم اولیه، شامل امکانات رفاهی زیادی هستند. به عبارتی سازه هایی که در ابعاد بزرگتری ساخته شوند، فضای بیشتری برای جای گذاری هر کدام از این امکانات دارند.

به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که حتما به این ویژگی توجه ویژه ای داشته باشید. سازه هایی که به امکانات زیادی دسترسی ندارند، در طولانی مدت نمی توانند خواسته های استفاده کنندگان و نیاز های آن ها را برطرف کنند.

کانکس های کوچک چه معایبی دارند؟

کانکس های کوچک چه معایبی دارند؟

کانکس های کوچک چه معایبی دارند؟

کارکرد آن ها به صورت نصفه نیمه باقی خواهد ماند. یک سازه با قابلیت تجاری را در نظر بگیرید. این سازه اگر به امکانات لازم دسترسی نداشته باشد، نمی تواند باعث رونق کسب و کار شما شود. به عبارتی این سازه ها فضای مناسبی برای قراردادن این امکانات را ندارند. ما به شما توصیه می کنیم که حتما از سازه بزرگ و با امکانات بیشتر استفاده کنید.

  • طراحی مناسب

طراحی کانکس بزرگ مناسب تر از بقیه سازه ها است. این دسته از سازه ها به دلیل دسترسی به فضای زیاد، طراحی مناسب تری از بقیه کانکس ها دارند. به عبارتی طراحی آن ها به گونه ای است که نشان دهنده کاربری سازه می باشد.

هر کانکسی کاربری خود را به طور کامل نشان خواهد داد. به عبارتی به دلیل دسترسی به فضای زیاد، می توان بخش های مختلف را در طراحی سازه در نظر گرفت. این در صورتی است که سازه های کوچک هرگز این امکان را ندارند.

یکی از این معایب این است که نمی شود تمام بخش های مورد نیاز را در آن ها قرار دارد. یکی از این علت ها این است که به فضای مناسبی دسترسی ندارند. عدم دسترسی به فضای کافی باعث شده است تا طراحی سازه نصفه نیمه باقی بماند. اگر چه تلاش می شود تا سازه های کوچک هم تمام بخش ها را با کیفیت مطلوب داشته باشند، با این حال طراحی آن را دستخوش تغییرات اساسی قرار می دهد.

  • دسترسی به پلان های بیشتر

دسترسی به پلان های بیشتر

دسترسی به پلان های بیشتر

سازه بزرگ به پلان های بیشتری دسترسی دارد. شما یک کانکس مسکونی را در نظر بگیرید، به  پلان های ضروری مانند اتاق خواب و سرویس بهداشتی به تعداد زیاد دسترسی دارد.

این سازه ها دارای چند اتاق خواب و چند سرویس بهداشتی هستند. سازه رستوران اگر در ابعاد بزرگ طراحی شود، می تواند به امکانات بسیار بیشتری دسترسی داشته باشد.

انخاب همه این موارد به شخص شما بستگی دارد. به عبارتی این شما هستید که می توانید به پلان های متعدد دسترسی پیدا کنید. البته رسیدن به این هدف مستلزم انتخاب یک کانکس بزرگ است. در غیر این صورت نمی توانید به این پلان ها دسترسی پیدا کنید.

انواع کانکس بزرگ

این دسته از کانکس ها کانکس هایی هستند که بیشتر در ابعاد بزرگ خریداری می شوند. البته این امکان وجود دارد تا این سازه ها در ابعاد کوچک ساخته شوند. با این حال عمده آن ها ابعاد بزرگ تری دارند.

ابعاد کانکس بزرگ

ابعاد کانکس برزگ

ابعاد کانکس برزگ

این سازه ها ابعاد متفاوتی دارند. به طور دقیق نمی توانیم بگوییم که ابعاد این سازه ها در چه اندازه ای است. به عبارتی این امکان وجود ندارد تا بتوانیم ابعاد این سازه را به طور دقیق مشخص کنیم.

ابعاد سازه با توجه به اطلاعی که شما از اندازه سازه به ما می دهید مشخص خواهد شد. به عبارتی ما ابعاد سازه را با توجه به اندازه زمینی که شما در اختیار دارید مشخص خواهیم کرد. اگر ابعاد سازه با متراژ زمین شما همخوانی نداشته باشد، در نصب و ساخت آن با مشکل مواجه خواهید شد.

شما می توانید ابعاد هر کدام از سازه ها را مشخص کنید. بعضی از سازه ها ابعاد و اندازه بزرگ تری دارند. البته با توجه به نوع کاربری کانکس ابعاد آن مشخص خواهد شد. به عبارتی بعضی از سازه ها هستند که کاربرد کمتری نسبت به بقیه دارند. در این صورت می توان این سازه ها را در اندازه های کوچک تری ساخت.

 

شما می توانید برای استعلام قیمت و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120554002 تماس حاصل فرمایید.

 

قیمت کانکس بزرگ

قیمت این سازه بر اساس ویژگی های هر کانکس تعیین می شود. ویژگی های یک سازه شامل امکانات داخلی کانکس، نحوه ساخت و مدت زمانی است که صرف کانکس می شود. همچنین عواملی مانند حمل و نقل و زمانی که سازه در حال ساخت است می تواند در قیمت این سازه موثر باشد.

به عبارتی قیمت تمام این موارد به اطلاع شما رسانده خواهد شد. شما می توانیم با آگاهی کامل و اطلاع از قیمت ها، سازه خود را خریداری کنید. به عبارتی اطلاع از قیمت ها قبل از خرید ضروری است. به همین دلیل ما قیمت سازه را مشخص خواهیم کرد و آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.

خرید کانکس بزرگ

خرید کانکس بزرگ

خرید کانکس بزرگ

این خرید می تواند یکی از بهترین خرید ها و انتخاب های شما باشد. به عبارتی لازم است تا به خرید خود کمال توجه را داشته باشید. اگر سازه بدون توجه به ویژگی ها و عوامل مختلف خریداری شود، این گونه خرید شما با مشکل مواجه خواهد شد. به عبارتی اطلاع از برخی موارد برای خرید سازه ضروری است. در قسمت زیر به برخی از این مولفه ها اشاره کرده ایم.

  • قیمت کانکس

قیمت سازه می تواند در خرید شما نقش داشته باشد. شما می توانید اندازه سازه و امکانات داخلی آن را بر اساس بودجه ای که در اختیار دارید خریداری کنید. به عبارتی لازم است تا برای خرید کانکس، بودجه خود را بررسی کنید.

میزان بودجه تعیین کننده اندازه و امکانات سازه شما است. شما می توانید سازه را با قیمت محدودتری خریداری کنید. البته این سازه ها کانکس های ساده به حساب می آیند. یعنی امکانات و ظاهر آن ها بسیار ساده و اقتصادی است.

  • جنس کانکس

شما باید قبل از خرید، جنس سازه را بررسی کنید. معمولا سازه ها به لحاظ جنس با هم فرق می کنند. شما می توانید هر جنس و کیفیتی که خواستید را انتخاب و خریداری کنید. به شما پیشنهاد می کنیم که جنس سازه خود را در بهترین سطح انتخاب کنید. انتخاب بهترین حنس و کیفیت سازه سبب می شود تا یک سازه مناسب خریداری کنید.

فروش کانکس بزرگ

فروش کانکس بزرگ

فروش سازه بزرگ، شامل فروش انواع کانکس در اندازه های بزرگ است. به عبارتی ما فروش انواع سازه را انجام می دهیم. با این تفاوت که اندازه سازه خود را بزرگ مشخص می کنیم.

به عبارتی ما به شما انواع سازه بزرگ را می فروشیم. این سازه ها انواع متفاوتی دارند. ما در فروش کانکس خود خدماتی را به شما ارائه می دهیم. به چند مورد از آن ها اشاره خواهیم کرد.

  1. مشاوره در زمینه خرید سازه مناسب
  2. مشاوره در زمینه راهنمایی نصب
  • مشاوره در زمینه خرید کانکس مناسب

مشاوره در زمنیه خرید سازه یکی از خدمات متمایز ما است. این خدمات توسط کارشناسان خبره و بسیار برجسته ارائه خواهد شد. این کارشناسان شما را در این زمینه بسیار راهنمایی می کنند. به عبارتی می توانند بهترین سازه را به بهترین قیمت به شما پیشنهاد دهند. این گونه شما می توانید در زمینه خرید کانکس موفق تر از بقیه عمل کنید.

  • مشاوره در زمینه راهنمایی نصب

ما به شما برای نصب سازه راهکار هایی را ارائه می دهیم. شما می توانید از این راهکار ها استفاده کنید. در حقیقت این راهکار ها مناسب شما هستند. شما می توانید با استفاده از موارد پیشنهادی ما سازه خود را نصب کنید. همچنین می توانید سازه خود را به بهترین شیوه نصب کنید. ما از موارد پیشنهادی شما استفاده خواهیم کرد.

تعمیرات کانکس بزرگ

تعمیرات سازه برزگ توسط شرکت انجام می شود. شما می توانید اجزای سازه را به تفکیک تعمیر و حتی تعویض کنید. این یکی از خدمات شرکت است که با قیمتی مناسب به شما ارائه می شود.

 

b2n

rizy