کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی یکی از سازه هایی است که به دلیل ویژگی ها و مزایای زیاد آن امروزه مورد استقبال کشورهای دنیا قرار گرفته است. در چند سال گذشته به سبب پیشرفت هایی که در این زمینه حاصل شده، بسیاری از کشورها در تلاش هستند تا مردم بیشتری را به قابلیت‌های این سازه آشنا کرده و  آنها ترغیب کنند تا از این سازه ها استفاده کنند کانتینر.

 

طراحی مناسب قفسه بندی
موقعیت بازاریابی مناسب جلوه های بصری و تنوع طراحی

 

  • طراحی مناسب

طراحی مناسب، یکی از مهمترین ویژگی های کانکس فروشگاهی است. به عبارتی این سازه باید به گونه‌ای طراحی شود که به یک مغازه یا یک فروشگاه برای فروش کالاهای مختلف به شباهت های زیادی داشته باشد.

پلازم است تمام امکانات و ویژگی های یک مغازه یا یک فروشگاه را داشته باشد. با توجه به این موارد در صورت طراحی نادرست کار کانکس مختل خواهد شد. بسیاری از کسانی که می خواهند تا محصولات خود را در این مکان بفروشند، به چند عامل توجه می کنند. یکی از عواملی که بسیار به آن توجه می شود، داشتن یک فضای مشخص برای نمایش محصولات است.

چرا طراحی کانکس فروشگاهی اهمیت دارد؟

 

چرا طراحی کانکس فروشگاهی اهمیت دارد؟

چرا طراحی کانکس فروشگاهی اهمیت دارد؟

به عبارتی لازم است تا  محصولات و کالاهای مختلف در یک فضای مشخص نمایش داده شوند. این عوامل کمک می کند تا مشتریان خود را به خوبی تشخیص دهند و به خرید کالا ترغیب شوند.

به عبارتی طراحی کانکس فروشگاهی مهمترین عاملی است که در خرید باید به آن توجه شود. اگر خرید کانکس بدون توجه به این موارد صورت بگیرد، هدفی که از طراحی و ساخت آن وجود داشته است، محقق نخواهد شد.

در این صورت این سازه بدون استفاده و بدون کارایی خاصی باقی می ماند. در طراحی کانکس فروشگاهی به چند عامل بسیار توجه می شود. هر کدام از آنها را به تفکیک نام برده و توضیح خواهیم داد.

 طراحی فضای مناسب برای نمایش محصولات

در طراحی کانکس فروشگاهی اختصاص دادن یک فضای مشخص برای معرفی محصول بسیار اهمیت دارد. به عبارتی اگر قرار باشد مشتری محصول را بشناسد، می بایست به آن به طور کامل معرفی شود. برخی از مشتریان در رابطه با محصول که قصد خرید آن را دارند، اطلاع کافی ندارند. به همین دلیل ممکن است تا خرید آن ها به درستی اتفاق نیفتد کانتینر فروشگاهی.

به همین دلیل لازم است تا  یک فضای مشخص برای معرفی و شناسایی محصول به مشتری اختصاص داده شود. همچنین شما می توانید در این فضای مشخص چند محصول از یک  نوع مشخص را قرار دهید و انتخاب آن را به خریدار واگذار کنید. این‌گونه می توانید به سود بسیار بهتری دست پیدا کنید.

 قفسه بندی کانکس فروشگاهی

قفسه بندی کانکس فروشگاهی

قفسه بندی کانکس فروشگاهی

به قفسه بندی توجه بسیار زیادی می شود. بسیاری از صاحبان کسب و کار دوست دارند تا در یک فضای محدود بتوانند محصولات بیشتری را عرضه کنند. بدون داشتن قفسات  این هدف محقق نخواهد شد. به عبارتی ممکن است تا فضای مشخصی برای ارائه محصول طراحی نشود. به همین دلیل ممکن است تا برای جایگذاری و قرار دادن محصولات با کمبود فضا روبه‌رو شوید. در طراحی کانکس فروشگاهی قفسه بندی اهمیت بسیار زیادی دارد.

اگر قفسه به تعداد مناسبی باشد و در یک محیط مشخص قرار بگیرد، این امکان وجود دارد تا تمام کالاها در مغازه قرار بگیرند. علاوه برآن قفسه بندی در کانکس فروشگاهی باعث زیباتر شدن آن می شود. همچنین باعث می‌شود تا کالایی که در این قفسه قرار دارد بیشتر به چشم مشتری بیاید. این موارد بسیار با اهمیت می باشند. اگر کالایی که ارائه می دهید یک کالای مصرفی باشد،  می بایست در  قفسات ارائه و نمایش داده شود. به شما پیشنهاد می کنیم در طراحی کانکس به به موارد زیادی دقت داشته باشید. در این شرایط می‌توانید تصمیم مناسب‌تری را اتخاذ کنید.

 

شما می توانید برای استعلام قیمت و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120801850 تماس حاصل فرمایید.

 

موقعیت بازاریابی مناسب

کانکس فروشگاهی موقعیت مناسبی را به لحاظ بازاریابی دارد. این سازه با قرارگیری در یک مرکز خرید می تواند منحصر به فرد و خاص جلوه کند. به علاوه به دلیل قابلیت انتقال آن می تواند بسیار منحصر به فرد در یک مرکز خرید مرکز شلوغ شهر قرار بگیرد.

این در شرایطی است که مغازه و سایر سازه هایی که ساخته می شوند این ویژگی را ندارند. به عبارتی موقعیت آنها به لحاظ بازاریابی یکسان و یکنواخت است. فروش یک محصول در بلند مدت در یک مکان واحد ممکن است که سود زیادی نداشته باشد کانکس انباری.

انتخاب محیط متفاوت برای بازاریابی چه مزایایی دارد؟

در بلند مدت شرایط و نیازهای مردم تغییر می‌کند و به استفاده از یک کالای خاص تمایل نشان نمی دهند. در این شرایط فروشنده می‌بایست یک موقعیت متفاوت را برای بازاریابی انتخاب کند.

اگر فروشنده در مغازه کار می کرد این امکان را نداشت تا به در دفعات متعدد موقعیت خود را تغییر دهد و موقعیت‌های متفاوت را آزمایش کند. این یکی از مهمترین و اساسی ترین ویژگی های کانکس فروشگاهی به حساب می آید. به شما پیشنهاد می کنیم حتماً یک موقعیت مشخص را به این موضوع اختصاص دهید.

جلوه های بصری و تنوع طراحی

جلوه های بصری و تنوع طراحی

جلوه های بصری و تنوع طراحی

کانکس  فروشگاهی جاذبه‌های زیادی را برای مشتری ایجاد می کند. اساساً یکی از ویژگی های این سازه قرارگیری در نمایشگاه ها و محیط های شاد و متنوع است. این سازه دارای نورپردازی و طراحی منحصر به فردی است. ضمن این که شما می توانید ظاهر و نمای بیرونی و داخلی این سازه را بارها و بارها تغییر دهید.

شما می توانید در مغازه همین کار را انجام دهید. به این نکته توجه داشته باشید که هزینه انجام این کار در مغازه و فروشگاه بسیار زیاد است. به عبارتی این سازه جاذبه بسیار زیادی برای مشتری و تمام رهگذران دارد.

شما می توانید از قابلیت های متنوع این سازه به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. در حقیقت استفاده از جذابیت ها و تکنیک های به خصوص  باعث می‌شود کسب و کار شما رشد کرده و توسعه پیدا کند.

 ساختار مقاوم

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های کانکس فروشگاهی، ساختار مقاوم این سازه است. این سازه به گونه ای طراحی شده که بسیار مقاوم است و ماندگاری زیادی دارد. همچنین این سازه در موقعیت ها و مناطق مختلف امکان قرار گیری دارد. به عبارتی می‌توان این سازه را در موقعیت های متفاوت احداث کرد.

به دلیل ساختار مقاوم، هیچ آسیبی نمی بیند. در صورتی که مغازه ها و سایر سازه ها ممکن است به دلیل حوادث غیر مترقبه آسیب ببیند و کارکرد خود را از دست بدهند. سالانه شاهد آتش‌سوزی و وقوع حوادث غیرمترقبه در مغازه‌ها هستیم. پس توجه کنید که به دلیل حوادث، تمام کالاها و جنس هایی که در مغازه قرار گرفته است، از بین خواهد رفت.

همچنین در برخی از مواقع باعث آسیب جانبی به فروشندگان و سایر کارکنان می شود. در این شرایط می‌تواند آسیب‌های بسیار زیادی را به همراه داشته باشد. استفاده از کانکس فروشگاهی می‌تواند از این حوادث جلوگیری کند.

 انواع کانکس فروشگاهی

انواع کانکس فروشگاهی

انواع کانکس فروشگاهی

  • کانکس فروشگاهی مناسب بیمارستان
  • کانکس فروشگاهی مناسب سازمان ها
  • کانکس فروشگاهی سوپر مارکت

این دسته از کانکس ها از انواع کانکس فروشگاهی به حساب می آیند. هر کدام از آن ها کارکرد و ویژگی های متفاوتی دارند و در امور متفاوتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. علاوه بر این موارد نحوه استفاده از آنها متفاوت است. کانکسی که در بیمارستان قرار می گیرد، یکی از کاربردی ترین انواع کانکس های فروشگاهی به شمار می رود.

کانکس سوپرمارکت و دکه روزنامه فروشی یکی دیگر از پرکاربرد ترین کانکس های فروشگاهی به حساب می آید. یکی دیگر از انواع سازه که در چند سال گذشته وارد کشور شده است، کانکس میوه فروشی و تره بار است. این سازه کارکرد و طراحی متفاوتی با سازه سوپرمارکت دارد همچنین نحوه استفاده از آن نیز متفاوت است.

 ابعاد کانکس فروشگاهی

اندازه هر کدام از این سازه ها با یکدیگر فرق می کند. معمولاً دکه روزنامه فروشی کوچک ترین انواع کانکس فروشگاهی به شمار می‌روند. اندازه این سازه ها بسیار کوچک است. کاربرد محدودی دارند. کانکس های فروشگاهی که در سازمان ها و ادارات قرار می گیرند، در ابعاد بزرگ تر از بقیه هستند. لازم است تا فضای مشخص و مجزا اختصاص داده شود تعمیرات کانکس.

قیمت کانکس فروشگاهی

قیمت کانکس فروشگاهی

قیمت کانکس فروشگاهی

برای ذکر قیمت هر ساله باید به عوامل متعددی اشاره کرد. قیمت نهایی سازه بعد از مشخص کردن امکانات و طراحی منحصر به فرد آن مشخص خواهد شد. شما می توانید بعد از انجام این کارها، از قیمت نهایی سازه مطلع شوید.

خرید کانکس فروشگاهی

راهنمایی در حین خرید و نصب این سازه، یکی از مهمترین کارهایی است که شما باید انجام دهید. به عبارتی لازم است تا از یک فرد متخصص و با سابقه در این زمینه شما را اهنمایی کند.

همچنین می توانید در شرایط مختلفی این سازه را خریداری کنید. فراموش نکنید که ساخت سازه با توجه به عوامل متعددی صورت می‌گیرد. همچنین شرایط زیادی در ساخت این سازه لحاظ می شود. شما باید شرایط احداث آن را داشته باشید خرید کانکس.

 فروش کانکس فروشگاهی

فروش کانکس فروشگاهی

فروش کانکس فروشگاهی

بعد از راهنمایی در خرید که توسط یکی از فرد متخصص انجام می شود، شما می بایست خرید خود را انجام دهید .ابتدا باید خرید خود را انجام داده سپس نحوه نصب و استفاده از آن را جویا شوید. به عبارتی لازم است در رابطه با همه این موارد اطلاع کافی را داشته باشید فروش کانکس.

تعمیرات کانکس فروشگاهی

برای تعمیر این سازه لازم است تا اجزای متفاوت آن را بررسی کرده و محتاطانه از قسمت‌های آسیب پذیر کانکس استفاده کنید. در صورتی که به نقاط آسیب پذیر آسیب وارد شد، می توانید با یکی از همکاران شرکت تماس بگیرید تا اقدام به تعمیر کانکس شما کند این یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید بگیرید.

 

b2n

rizy