کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی یک سازه پیش ساخته است که کاربرد های بسیار زیادی دارد. این سازه در چند سال گذشته به یکی از پر کاربرد ترین سازه ها تبدیل شده است. با توجه به افزایش قیمت خرید و اجاره دفاتر مدیریتی، استفاده از این کانتینر و کانکس ها بیشتر از گذشته شده است. برای آشنایی با کارکرد ها و مزایای آن به شما توصیه می کنیم که حتما جدول زیر را مطالعه کنید.

 

مزایا و قابلیت های کانکس مدیریتی

 

قیمت مناسب و به صرفه امکانات مناسب
طراحی سیستم مدیریتی حمل و نقل آسان

 

 1. قیمت مناسب و به صرفه

  قیمت مناسب و به صرفه

  قیمت مناسب و به صرفه

یکی از مهم ترین ویژگی های کانکس مدیریتی، قیمت مناسب و به صرفه است. قیمت این سازه در مقایسه با سازه های دیگر کمتر است. به عبارتی خرید یک دفتر اداری یا یک شرکت با پلان های متفاوت، هزینه بسیار زیادی دارد.

علی رغم این که امکان دارد تا هزینه های دیگری برای شما به همراه داتشه باشد. خرید یک دفتر پیشرفته با تمام امکانات آن، هزینه های جانبی دیگری را به همراه دارد. یکی از این هزینه ها، هزینه راه اندازی تاسیسات و خرید وسایل و ابزارهای جانبی است.

شما می توانید صرف نظر از این هزینه ها، یک کانکس خوب با کاربری اداری و مدیریتی خریداری کند. به عبارتی کارکرد این سازه ها با دفاتر اداری هیچ تفاوتی ندارد. گاهی کارکرد آن ها بیشتر از دفاتر اداری است.

کدام ویژگی ها باعث می شوند از کانکس مدیریتی بیشتر استفاده می شود؟

 • مقاومت و ماندگاری بالا

در مواردی این کانکس ها به نسبت دفاتر برتر دانسته می شوند. یکی از این موارد مقاومت و ماندگاری کانکس است. کانکس، مقاومت و ماندگاری بسیار بالایی دارد. این سازه در مقابل برخورد اشیا و حوادثی مانند زلزله مقاومت بسیار زیادی دارد. به عبارتی تحت هیچ شرایطی از بین نخواهد رفت.

طراحی و مهندسی این سازه به گونه ای است که در مقابل حوادث آسیب نمی بیند. به رغم آسیب هایی که ممکن است به بدنه کانکس وارد شود، افرادی که از آن استفاده می کنند تحت هیچ شرایطی آسیب نمی بینند کانتینر مدیریتی.

 • طراحی متنوع

  طراحی متنوع

  طراحی متنوع

یکی از ویژگی هایی که به واسطه آن، کانکس مدیریتی برتر دانسته می شود، طراحی متنوع کانکس است. از این کانکس ها بی شمار طراحی وجود دارد. ایده پردازان و مهندسین ما در تلاش هستند تا طراحی های زیادی از کانکس مدیریتی داشته باشند.

به عبارتی لازم است تا به سلایق و نظرات طیف های مختلف مردم توجه کرد. در غیر این صورت نمی توان به نیاز مشتریان به بهترین شکل پاسخ داد. این کانکس ها به شیوه های متفاوتی طراحی می شوند.

 • طراحی و معماری نوین

یکی از این شیوه ها طراحی کانکس بر اساس اصول نوین طراحی است. به عبارتی شما می توانید یک فضای مناسب و مدرن برای کار خود فراهم کنید. طراحی نوین به معنای استفاده از متد ها و شیوه های مدرن طراحی است. این مورد نقش بسیار مهمی در کارایی کانکس شما دارد.

به عبارتی این امکان وجود دارد تا با این شیوه طراحی، کیفیت کار شما افزایش پیدا کند. این سازه به گونه ای طراحی شده است که راحتی و شرایط مناسبی را برای کارکنان فراهم می کند. با فراهم کردن این شرایط، کیفیت کار به شدت افزایش پیدا می کند. برای افزایش قوای کاری، یک فضای مناسب نیاز است تا کارمندان و کارکنان بتوانند در یک محیط آرامش بخش و بدون تنش و استرس مشغول به کار شوند.

 • زیبایی ظاهری

  زیبایی ظاهری

  زیبایی ظاهری

یکی از دلایلی که باعث می شود تا از کانکس مدیریتی بیشتر استفاده شود، زیبایی ظاهری کانکس است. این سازه زیبایی ظاهری و فیزیکی بسیار زیادی دارد. به عبارتی شما می توانید آن را به شکل ها و فرم های دلخواه و زیبا خریداری کنید.

محیط کار مدیرعامل بسیار شکیل و زیبا است. به عبارتی به گونه ای که در خور و شایسته یک مدیر بالامرتبه باشد ساخته شده است. همچنین نمای بیرونی آن نمایان کننده یک محیط اداری شیک و متفاوت است. نمای داخلی آن با همکاری مهندسان برجسته ما ساخته شده است.

شما می توانید به صورت حضوری به کارخانه مراجعه کنید و از نزدیک شاهد این واقعیت ها باشید. به عبارتی زیبایی ظاهری و فیزیکی این کانکس، از دفاتر اداری و مدیریتی رایج در جامعه بیشتر است.

 1. امکانات مناسب

این سازه به امکانات بسیار زیادی دسترسی دارد. به عبارتی تمام امکاناتی که در یک محیط اداری وجود دارد، در کانکس مدیریتی نیز لحاظ شده است.

 1. طراحی بر اساس سیستم مدیریتی

با توجه به گفته های بالا این نکته را اضافه کنیم که کانکس باید بر اساس سیسستم مدیریتی طراحی شده باشد. به این معنا که نباید تنها به زیبایی ظاهری آن توجه کرد. هنگام طراحی، در عین حفظ ظاهر کانکس، باید به المان های مدیریتی کانکس توجه ویژه ای داشت.

به عبارتی کانکس باید المان های یک سیستم دفتر مدیریتی را دارا باشد. در غیر این صورت کاکرد کانکس زیر سوال می رود. درست به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که به این مورد توجه ویژه ای داشته باشید کانکس اداری.

بعضی از دفاتر و شرکت ها در جامعه هستند که به رغم داشتن ظاهر زیبا، کارکرد آن را مشخص نمی کنند. به عبارتی اگر چه ظاهر آن زیبا و منحصر به فرد است، با این حال کاربری کانکس را مشخص نمی کند.

 1. حمل و نقل آسان

یکی دیگر از ویژگی های کانکس ، حمل و نقل آسان سازه است. شیوه حمل و نقل این سازه به نسبت سایر سازه ها بسیار ساده تر است. این سازه ها در هر اندازه ای قابل خریداری هستند. تنها شیوه حمل هر یک فرق می کند.

بعضی از آن ها به روش های ساده و با ماشین حمل می شوند. بعضی به صورت دو قلو حمل می شوند. به عبارتی تکه های آن ها از هم جدا هستند. ساخت آن در محل کانکس انجام می شود.

 

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120554002 تماس حاصل فرمایید.

 

انواع کانکس مدیریتی

انواع کانکس مدیریتی

انواع کانکس مدیریتی

 • کانکس لوکس

کانکس مدیریتی انواع متفاوتی دارد. بعضی از آن ها لوکس هستند. شما می توانید آن ها را با امکانات ویژه و طراحی خاص خریداری کنید. این کانکس ها علاوه بر داشتن امکانات اولیه، هر تجهیزاتی را که سبب باشکوه تر شدن کانکس می شود  دارا هستند.

این دسته از کانکس ها بیشتر زیبایی ظاهری دارند. به عبارتی شما می توانید برای داشتن یک شرکت یا دفتر مدیریتی زیبا این کانکس ها را خریداری کنید. این دسته از کانکس ها برای شرکت هایی کاربرد دارند که مراسم ها و جلسات پیشرفته کاری برگزار می کنند.

 • کانکس ساده

کانکس ساده به کانکسی گفته می شود که امکانات ساده و کاربردی دارد. به عبارتی ظاهری این کانکس ها بسیار ساده و فاقد تجملات خاصی است. به همین دلیل شما می توانید آن ها را با قیمتی ارزان تر خریداری کنید.

ابعاد کانکس مدیریتی

ابعاد کانکس مدیریتی

ابعاد کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی ابعاد بسیار متفاوتی دارد. به عبارتی ابعاد دقیقی برای این کانکس ها وجود ندارد. شما می توانید ابعاد و اندازه این کانکس را خودتان مشخص کنید. به عبارتی می توانید تعداد پلان ها و اندازه هر یک را مشخص کنید.

مثلا می توانید انتخاب کنید که کانکس شما چند پلان داشته باشد. هر پلان چند متر باشد. انتخاب همه این موارد بستگی به نظر شما دارد. به طور کل این شما هستید که ابعاد کانکس خود را مشخص می کنید.

نکات قابل توجه

توجه داشته باشید که برای خرید کانکس ابتدا باید به یک محیط مناسب دسترسی  داشته باشید. شما نمی توانید کانکسی خریداری کنید که بیشتر از مقدار فضای در دسترس شما باشد. چون برای نصب آن ها به مشکل برخورد می کنید.

قیمت کانکس مدیریتی

قیمت کانکس مدیریتی بستگی به اندازه و سپس بستگی به امکانات کانکس دارد .به عبارتی در رده اول، تعیین مساحت کانکس است که اهمیت دارد. سپس می توانید امکانات کانکس را بررسی و انتخاب کنید.

این موارد از موارد تاثیرگذار بر قیمت کانکس مدیریتی می باشند. عوامل دیگر هم می توانند در قیمت سازه موثر باشند. برای مثال انتخاب جنس سازه و حمل و نقل کانکس از جمله مواردی است که در تعیین قیمت بی اثر نیست.

خرید کانکس مدیریتی

شما باید قبل از خرید به موارد زیادی توجه کنید. یکی از این موارد، نوع کانکس است. به عبارتی این موضوع اهمیت دارد که شما چه کانکسی را انتخاب می کنید. باید ویژگی های کانکس را با شرایط و انتظارات خود تطبیق دهید. این کانکس باید به گونه ای طراحی شده باشد تا انتظارات شما را برآورده کند خرید کانکس.

فروش کانکس مدیریتی

فروش کانکس مدیریتی

فروش کانکس مدیریتی

ما با فروش این سازه سعی می کنیم تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما ارائه دهیم. به عبارتی لازم است تا شما یک سازه با کیفیت و با امکانات مناسب خریداری کنید.

در غیر این صورت نمی توانید تا مدت های طولانی از سازه استفاده کنید. با توجه به این موارد وقت و هزینه شما هدر خواهد رفت. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که به این عوامل توجه داشته باشید.

تعمیرات کانکس مدیریتی

برای تعمیرات کانکس مدیریتی کافی است تا با شرکت تماس بگیرید تا اقدام به تعمیر اجزای مختلف کانکس کنند. درب و پنجره ها و کفپوش کانکس مدیریتی یکی از عواملی است که ممکن است در معرض آسییب بیشتری قرار بگیرد. به همین دلیل شما می توانید در صورت مشاهده این آسیب یا هر آسیب دیگری با شرکت تماس بگیرید.

بعد از تماس شما یک تعمیرکار به محل کانکس اعزام خواهد شد. سپس اقدام به تعمیر کانکس در محل یا در کارگاه می کند. این گونه شما می توانید آسیب کانکس خود را برطرف کنید.

 

b2n

rizy