کانکس ویلایی

کانکس ویلایی یک سازه پیش ساخته است که امروزه رونق بسیاری زیادی پیدا کرده است. این دسته از کانکس ها کاربرد های فراوانی دارند. به همین دلیل امروز در حال جایگزین شدن است.

شما می توانید کاربرد های این کانکس و کانتینر را به طور دقیق بررسی کرده و مطالعه کنید. می توانید تشخیص دهید که استفاده از چه سازه ای از چه لحاظ به صرفه است. در ادامه توضیحاتی به شما ارائه می دهیم تا بتوانید به طور دقیق به این سوال ها پاسخ دهید.

 

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120554002 تماس حاصل فرمایید.

 

کانکس ویلایی بیشتر در چه مناطقی مورد استفاده قرار می گیرد؟

کانکس ویلایی بیشتر در چه مناطقی مورد استفاده قرار می گیرد؟

کانکس ویلایی بیشتر در چه مناطقی مورد استفاده قرار می گیرد؟

این سازه بیشتر در شهر ها و شهرستان هایی که این سبک از ساخت و ساز رایج است مورد استفاده قرار می گیرد. حتما شما در شهرهای شمال کشور و یا شهرستان های پایتخت انواع این کانکس ها را مشاهده کرده اید. کانکس ویلایی در این مناطق کاربرد بسیار زیادی دارند.

به عبارتی شما مشاهده خواهید کرد که فرهنگ استفاده از این سازه تا حد زیادی نهادینه شده است. شما می توانید در صورت در اختیار داشتن فضای ویلایی، از این دسته از کانکس ها استفاده کنید. در حقیقت ویلاسازی در این مناطق بسیار پر هزینه و پر مشقت است. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که از کانکس های ویلایی استفاده کنید کانتینر ویلایی.

قابلیت های کانکس ویلایی و مزایای آن

 

دسترسی به امکانات ساده و ارزان سرعت ساخت بالا
قابلیت ساخت در شرایط دشوار محیطی و آب و هوایی قابلیت خرید و فروش دست دوم

 

 •  دسترسی به امکانات ساده و ارزان

کانکس ویلایی به امکانات بسیار ساده و ارزان دسترسی دارد. به عبارتی این کانکس تمامی امکانات لازم برای سکونت دائم را دارا می باشد. امکانات کانکس شامل امکانات ضروری است. در صورتی که می خواهید کانکس شرایط رفاهی بیشتری داشته باشد، می توانید کانکس لوکس خریداری کنید.

این دسته از کانکس ها، امکانات بیشتر و متنوع تری دارند. علاوه بر آن شما می توانید این سازه را با هر نوع امکاناتی خریداری کنید. به عبارتی این شرایط برای شما فراهم شده است تا هر نوع امکانات و تجهیزاتی که خواستید در کانکس قرار دهید.

اگر خود کانکس فاقد این تجهیزات بود، شما می توانید به صورت سفارشی این امکانات و تجهیزات را در کانکس خود تعبیه کنید. این گونه می توانید راحت تر در کانکس سکونت داشته باشید.

 • سرعت ساخت بالا

سرعت ساخت بالا

سرعت ساخت بالا

یکی از مهم ترین مزایای کانکس، سرعت ساخت بالای آن است. به عبارتی شما خواهید توانست که در مدت زمان کوتاهی صاحب یک ویلای مسکونی شوید. این در شرایطی است که ساخت خانه های ویلایی به روش قدیمی، بسیار زمان بر است.

به عبارتی مدت زمان زیادی صرف ساخت این خانه ها می شود. شما می توانید در مدت زمان کوتاهی در کانکس خود سکونت کنید. البته سرعت ساخت در هر دو مورد بستگی به طراحی و نقشه ویلا دارد.

اگر کانکس و خانه های ویلایی هر دو در ابعاد و اندازه کوچک طراحی شوند، سرعت ساخت آن ها بسیار کاهش می یابد. این در شرایطی است که اگر کانکس و ویلا هر دو در ادازه های بزرگ طراحی شوند، سرعت ساخت آن بیشتر زمان می برد. همچنین به شیوه طراحی و در نظر گرفتن امکانات نیز مرتبط است.

 • قابلیت ساخت در شرایط دشوار محیطی و آب و هوایی

کانکس این قابلیت را دارد که در شرایط دشوار محیطی و آب و هوایی قرار بگیرد. به بیان دیگر تنها سازه هایی که در چنین شرایطی ساخته می شود کانکس است. این سازه قابلیت ساخت در مناطقی که ساخت و ساز در آن با محدودیت هایی رو به رو است را دارد. البته برای ساخت کانکس در چنین موقعیتی داشتن مجوز لازم است. این سازه در هر زمان از سال، قابلیت ساخت و ساز دارد. فرآیند ساخت کانکس ویلایی بسیار کوتاه است. به همین دلیل می توان در هر شرایط آب و هوایی فرآیند ساخت این سازه را آغاز و به اتمام رساند.

 • قابلیت خرید و فروش دست دوم

قابلیت خرید و فروش دست دوم

قابلیت خرید و فروش دست دوم

این قابلیت کانکس ویلایی همانند خانه های سنتی است. شما می توانید این سازه را به صورت دست دوم خریداری کنید. البته خرید دسته اول مزایای بیشتری دارد. شما می توانید این سازه را به صورت دست دوم خریداری کنید.

همچنین می توانید کانکس خود را به فروش بگذارید. این دسته از سازه ها طرفداران زیادی دارند. بنابراین مطمئن باشید که شما می توانید این سازه را به فروش بگذارید کانکس دوبلکس.

کانکس ویلایی چگونه طراحی می شود؟

نقشه کشی کانکس ویلایی با سفارشات کارفرما انجام خواهد شد. کارفرما بعد از انجام سفارشات خود، نقشه کانکس را دریافت می کند. نقشه کانکس دارای محاسبات مشخص و فنی می باشد. به عبارتی فضای داخل کانکس با محاسبات دقیقی طراحی شده است.

همچنین نمای بیرونی کانکس دارای طراحی ویژه ای است. البته طراحی کانکس به اندازه و ابعاد آن بستگی دارد. کانکس ها دارای یک اسکلت اولیه هستند. طراحی اسکلت اولیه برای کانکسی که درابعاد 50 متری ساخته می شود با کانکس های 100 متری متفاوت است. همچنین قرارگیری اجزا و تمام متعلقات کانکس ویلایی با این شرایط متفاوت خواهد شد.

امکانات داخلی کانکس ویلایی

 • سیستم روشنایی، ایمنی، گرمایشی و سرمایشی

سیستم روشنایی، ایمنی، گرمایشی و سرمایشی

سیستم روشنایی، ایمنی، گرمایشی و سرمایشی

کانکس ویلایی دارای 3 سیستم بسیار مهم است. در صورت نبود این سیستم ها، کانکس کاربرد بسیار زیادی ندارد. شما می توانید با استفاده از این موارد به راحتی از کانکس خود استفاده کنید.

با این حال باید طرز کار آن ها را بیاموزید. سیستم اعلان و اطفای حریق، سیستم اجرایی روشنایی، سیستم گرمایشی و سرمایشی از این موارد هستند که در کانکس ویلایی تعبیه شده اند.

نحوه اجرایی هر کدام از این موارد متفاوت است.بعضی از آن ها پیشرفته و بعضی کمتر پیشرفته هستند. شما می توانید سطح و درجه کیفی هر یک را مشخص کنید. این مورد به نظر شخصی شما بستگی دارد. شما می توانید از هر کدام از این موارد استفاده کنید.

 • پنجره

شما می توانید با توجه به نظر و سلیقه شخصی خود این پنجره ها در انواع متفاوتی دریافت کنید. به عبارتی این امکان برای شما وجود دارد تا هر پنجره ای که خواستید در کانکس خود قرار بدهید.

این پنجره ها در انواع متفاوتی طراحی و ساخته می شوند. این امکان فراهم شده است تا آن ها را بر اساس سلیقه و بر اساس میزان کیفیتی که دارند انتخاب کنید. تمام این موارد به شما بستگی دارد.

این پنجره ها به صورت آلومینیومی ، یو ی وی سی و چوبی و فلزی می باشند. هر کدام از این موارد را که علاقه مند بودید، قابل اجرا است. انتخاب همه این موارد توسط خریدار انجام می شود. در حقیقت خریدار می تواند هر کدام را که برای کانکس خود مناسب تر دانست انتخاب و خریداری کند کانکس مسکونی.

 • عایق بندی

عایق بندی جداره های کانکس از اهمیت بسیار زیادی برخودار است. این عایق های هر کدام جنس های متفاوتی دارند. پروفیل های گوناگونی در این سازه ها استفاده می شود. البته علاوه بر جنس پروفیل ها، ضخامت عایق ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

بعضی از عایق ها بسیار ضخیم هستند. به همین دلیل از ورود  سرما و گرما به داخل کانکس جلوگیری می کنند. بعضی از آن ها از ضخامت کمتری برخوردار هستتند. البته یک کانکس ویلایی حرفه ای، دارای عایق های صخیم و مقاومی است.

استفاده از عایق های ضخیم سبب می شود تا کانکس در مقابل حوادث متفاوت مقاوم باشد و دچار آسیب های زیادی نشود. مثلا اگر آتش سوزی رخ داد، عایق های دیواره ها از بین نخواهد رفت.

انواع کانکس ویلایی

انواع کانکس ویلایی

انواع کانکس ویلایی

این کانکس با توجه به ابعاد و اندازه ای که دارند به 2 نوع متفاوت دسته بندی می شوند. شما می بایست اندازه کانکس را به ما اعلام کنید تا ما به شما بگوییم  که چه نوع کانکسی خریداری کنید.

 • کانکس آماده
 • کانکس اجرا در محل
 • کانکس آماده

کانکس آماده به کانکسی گفته می شود که از قبل در کارخانه کانکس سازی قرار داده شده است. شما می توانید به صورت حضوری به کارخانه مراجعه کرده و اقدام به خرید کانکس کنید. این کانکس ها کانکس هایی هستند که کمتر از 40 متر هستند.

 • کانکس اجرا در محل

این سبک از کانکس ها کانکس هایی هستند که بیش از 40 متر می باشند به همین دلیل به صورت دو قلو و چند قلو ساخته خواهند شد. همچنین می توان این سازه را به صورت چند تکه دریافت کرد. هر کدام از آن ها در محل به هم نصب می شوند.

ابعاد کانکس ویلایی

ایعاد کانکس ویلایی متفاوت است. بعضی از آن ها دارای ابعاد بزرگ تری نسبت به بقیه هستند. بعضی ابعاد کوچک تری دارند البته این موارد قابلیت تغییر دارند. شما می توانید اندازه کانکس را خودتان مشخص کنید. این کانکس ها به صورت دوبلکس و تریبلکس هم ساخته خواهند شد.

قیمت کانکس ویلایی

قیمت کانکس ویلایی

قیمت کانکس ویلایی

مهم ترین عاملی که در قیمت کانکس ویلایی تاثیرگذار است، مساحت کانکس است. در غیر این صورت بقیه موارد تنها بخشی از قیمت را تشکیل می دهند. شما می توانید با مراجعه به کارخانه و انتخاب کانکس، از لیست قیمت ها مطلع شوید.

خرید کانکس ویلایی

خرید کانکس ویلایی بهتر است که با نظارت کارشناسان و با راهنمایی یک فرد متخصص انجام شود. در این صورت شما می توانید خریدی به مراتب مناسب تر از بقیه افراد داشته باشید کانکس دو طبقه.

فروش کانکس ویلایی

فروش کانکس ویلایی یکی دیگر از خدمات شرکت است که به صورت کاملا حرفه ای به شما ارائه خواهد شد. تمام فرآیند خرید و فروش کانکس با رعایت اصول زمان بندی و مسئولیت شناسی پرسنل و رعایت حقوق مشتری انجام خواهد شد.

تعمیرات کانکس ویلایی

تعمیرات شامل تعمیر نمای بیرونی کانکس و تعمیر نمای داخلی آن می شود. به عبارتی شما خواهید توانست اجزای مختلف کانکس را تعمیر کنید. البته تعمیرات نمای داخلی و خارجی گسترده است و شامل تعمیر هر آن چه که در داخل و خارچ از کانکس است می شود.

 

b2n

rizy