کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته یکی از سازه هایی است که امروز کاربرد بسیار زیادی پیدا کرده است. با ورود به دنیای مدرن و گسترده تر شدن خواسته ها و نیاز های مردم، این سازه توانسته به خوبی پاسخگوی نیاز های شما باشد.

این سازه با توجه به مزایای بی شمارش یکی از بهترین سازه ها در هر زمینه ای به شمار می رود. به شما پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با کاربرد کانکس پیش ساخته، جدول زیر را مطالعه کنید.

 

کاربرد صنعتی کاربرد مسکونی
کاربرد اداری و مدیریتی کاربرد تجاری

 

کانکس پیش ساخته در تمام مواردی که ذکر شد کاربرد های فراوانی دارد. همه مواردی که ذکر شد از مهم ترین کاربرد های کانکس پیش ساخته به شمار می روند. به عبارتی کانکس و کانتینر در تمام این زمینه ها ساخته شده است. شما می توانید متناسب با نیاز خود، هر کانکسی را که خواستید در این زمینه ها خریداری کنید.

کاربرد صنعتی

یکی از مهم ترین کاربرد های کانکس، کاربرد صنعتی است. این سازه در صنعت نقش بسیار مهم ایفا می کند. شما می توانید از این سازه به بهترین شکل استفاده کنید. به عبارتی برای انجام امور صنعتی معمولا از این دسته از سازه ها استفاده خواهد شد کانتینر پیش ساخته.

این سازه ها در این زمینه مزایای زیادی دارند. به عبارتی از این سازه برای توسعه امور صنعتی استفاده خواهد شد. شما می توانید به بهتزین نحو از این سازه ها استفاده کنید. کانکس هایی که کاربرد صنعتی دارند را به صورت زیر خلاصه می کنیم.

 1. کانکس کارگاهی
 2. کانکس معدن
 3. کانکس انباری
 4. کانتینر مسکونی
 • کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی

این سه مورد از مهم ترین کانکس های صنعتی به شمار می روند. به عبارتی همه این موارد به نوعی در امور صنعتی نقش بسیار مهمی دارند. البته به این نکته توجه داشته باشید که کارکرد هر یک با دیگری متفاوت است.

به عبارتی ممکن است که هر کدام در زمینه صنعت و در حوزه های متفاوت آن کاربرد داشته باشند. برای مثال کانکس کارگاهی یک کانکس صنعتی است که در زمینه انجام امور مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. گروهی از این سازه برای ساخت لوازم و وسایل مختلف، گروهی هم صرفا از آن برای انجام کارهای خدماتی استفاده می کنند.

 • کانکس معدن

کانکس معدن یکی دیگر از سازه هایی است که کارکردی متفاوت با کانکس کارگاهی دارد. این کانکس معمولا در معادن و پالایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. به این نکته توجه کنید که کانکس ها در دو حوزه متفاوت کاربرد دارند.

کانکس معدن هم برای مورد استفاده خوابگاهی و استراحت گاهی قرار می گیرد. هم برای انجام امور مربوط به معدن و مونتاژ صنایع از آن استفاده می شود. به عبارتی حوزه کاری کانکس معدن بسیار گسترده  و وسیع است.

 • کانکس انباری

کانکس انباری

کانکس انباری

کانکس پیش ساخته انباری یکی دیگر از سازه های صنتعی است. در حقیقت این سازه با کاربرد فراوانی که در این زمینه ایفا می کند، یکی از مهم ترین کانکس های صنعتی به شمار می رود. شما می توانید از قابلیت های مهم آن استفاده کنید.

این سازه مانند کانکس معدن در دو حوزه متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. گروهی از آن به صورت شخصی و در ساختمان های مسکونی استفاده می کنند. گروهی دیگر از کانکس انباری در خط تولید کارخانه ها و کارگاه های بزرگ تجاری و در پروژه های ساختمان سازی استفاده می کنند. به همین دلیل می توان گفت که کاربرد کانکس انباری بسیار زیاد است. و در حوزه های متعددی مورد استفاده قرار می گیرد. از این جهت یک سازه مفید و کاربردی است.

کاربرد مسکونی

 1. کانکس مسکونی ساده
 2. کانکس ویلایی

کانکس های زیادی هستند که به این منظور ساخته می شوند. با این حال هر کدام از این کانکس ها کاربرد متفاوتی دارند و در زمینه های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. سازه مسکونی یکی از کانکس هایی است که به صورت ویلایی و معمولی ساخته می شود.

سازه های ویلایی در مناطق ویلایی کشور قابلیت ساخت و ساز دارند. کانکس های مسکونی ساده در مناطق شهری مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید انواع این کانکس را مشاهده و از آن ها استفاده کنید.

کاربرد اداری و مدیریتی

کاربرد اداری و مدیریتی

کاربرد اداری و مدیریتی

کانکس های زیادی هستند که در این زمینه ساخته می شوند. به عبارتی کاربرد کانکس پیش ساخته تنها محدود به امور صنعتی و تجارت نمی شود. بلکه در اداره جات و در شرکت های معتبر از این دسته از سازه ها استفاده می شود. در قسمت زیر به دو مورد از آن ها اشاره می کنیم و کاربرد هر یک را توضیح می دهیم.

 1. کانکس اداری
 2. کانکس مدیریتی
 • کانکس اداری

کانکس اداری یکی از کانکس هایی است که به شکل های متفاوتی ساخته می شود. بعضی از آن ها به صورت دوبلکس ساخته می شوند. به این معنا که دارای دوطبقه هستند که شامل دفاتر کاری پرسنل و آبدارخانه و اتاق جلسات و…. است.

کانکس اداری در زمینه های متفاوتی کاربرد دارد. یکی از این زمینه ها برای برگزاری جلسات تشریفاتی است. به همین منظور شما می توانید کانکس لوکس اداری خریداری کنید. همچنین می توانید از کانکس های ساده تر استفاده کنید.

معمولا این کانکس ها دارای یک اتاق پذیرایی از مهمان هستند. همچنین در طراحی آن محلی برای نشست و برخاست پرسنل در نظر گرفته می شود. طراحی این کانکس بسیار منحصر به فرد است و در آن به موارد زیادی دقت می شود.

 

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120554002 تماس حاصل فرمایید.

 

 • کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی کارکردی مشابهی با کانکس اداری دارد. این کانکس پیش ساخته برای اتاق مدیرعامل یا اتاق معاون مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی آن هم کاملا شباهت به سیستم مدیریتی رایج جامعه دارد.

 • کاربرد تجاری

  کاربرد تجاری

  کاربرد تجاری

یکی دیگر از مهم ترین کاربرد های کانکس پیش ساخته، کاربرد تجاری می باشد.  به طور کل این ابزار یکی از مهم ترین ابزار ها در زمینه تجارت به شمار می آید. برای انجام امور تجاری از این سازه استفاده خواهد شد.

کانکس هایی هستند که در امور کشاورزی کاربرد دارند. به عبارتی شما خواهید توانست با استفاده از آن به اهداف خود دست پیدا کنید. در قسمت زیر به یک مورد از آن ها اشاره خواهیم کرد.

 • کانکس پرورش خوراکی

این سازه قابلیت پرورش خوراکی دارد. شما می توانید با استفاده از این سازه در این زمینه فعالیت های زیادی داشته باشید. سپس می توانید به صورت های متفاوت در تجارت نقش داشته باشید.

انواع کانکس پیش ساخته

در قسمت بالا با اشاره به کارکرد های کانکس پیش ساخته به انواع آن نیز اشاره کردیم. لازم است این نکته را اضافه کنیم که کاربرد کانکس پیش ساخته بسیار بیشتر از موارد مذکور است. ما در این مطالب سعی کردیم تا به مهم ترین این موارد اشاره کنیم.

با این حال کانکس کاربرد بسیار بیشتری از این موارد دارد. شما می توانید از کاربرد های متنوع آن استفاده کنید. همچنین می توانید با مراجعه به کارخانه انواع آن را مشاهده و یک مورد را انتخاب کنید.

ابعاد کانکس پیش ساخته

ابعاد کانکس پیش ساخته

ابعاد کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته در ابعاد متفاوتی ساخته می شود. معمولا در اندازه گیری ابعاد به این نکته دقت می شود که کانکس به چه منظوری مورد استفاده قرار می گیرد. ما کانکس ها را با توجه به کاربرد و ویژگی هایی که دارد دسته بندی می کنیم.

این گونه شما می توانید مناسب ترین کانکس را به لحاظ اندازه و ابعاد خریداری کنید. به شما پیشنهاد می کنیم قبل از مشخص کردن ابعاد، ابتدا بدانید که از کانکس برای چه و به چه منظوری استفاده می کنید. این گونه می توانید انتخاب به مراتب بهتری داشته باشید.

قیمت کانکس پیش ساخته

قیمت کانکس پیش ساخته بر اساس مساحت کانکس تعیین می شود. در حقیقت مهم ترین عاملی که در قیمت تاثیرگذار است، مساحت کلی کانکس می باشد. بقیه موارد تنها اندکی در قیمت آن تاثیر می گذارند. قیمت کلی کانکس با توجه به اندازه و متراژ آن تعیین می شود.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت، نوع و مساخت انتخابی خود را به اطلاع کارشناسان ما برسانید. در این صورت می توانید از قیمت کانکس خود مطلع شوید. به طور کلی قیمت نهایی کانکس تاثیر پذیر از عوامل متعددی می باشد.

خرید کانکس پیش ساخته

خرید کانکس پیش ساخته

خرید کانکس پیش ساخته

برای خرید این سازه به روش های متفاوتی انجام پذیر است. شما می توانید این خرید را به صورت های متفاوت انجام دهید. خرید کانکس پیش ساخته با انجام راهنمایی ها و مشاوره های زیادی صورت می گیرد. همچنین از زمان خرید تا زمان نصب سازه، شما مورد پشتیبانی مستمر ما قرار می گیرید. شما می توانید با استفاده از پشتیبانی مستمر ما از خدمات استفاده کنید.

فروش کانکش پیش ساخته

ما در شرکت در تلاش هتیم تا با ارتقای سطح کاری خود، خدمات زیادی را به شما عرضه کنیم. همچنین می خواهیم تا با ارتقای سطح کیفیت کانکس ها، بهترین و مفید ترین محصولات را به شما بفروشیم تا رضایت شما را بیش از پیش به دست بیاوریم.

تعمیرات کانکس پیش ساخته

تعمیرات کانکس پیش ساخته  به روش های متفاوتی انجام می شود. یک نمونه از این روش ها، روش تعمیر کانکس در محل می باشد.  ما کانکس شما را در محل تعمیر خواهیم کرد. تعمیر کانکس در محل شامل تعمیر انواع کانکس می باشد.

شما می توانید در صورت نیاز از این خدمات استفاده کنید. همچنین می توانید کانکس خود را برای بازسازی به کارگاه منتقل کنید. تکنسین های ما شما را در این زمینه یاری خواهند داد.

 

b2n

rizy