کانکس کوچک

کانکس کوچک به سازه ای گفته می شود که امروزه به یکی از پرکاربرد ترین سازه ها تبدیل شده است. این سازه پیش ساخته قابلیت تجاری و صنعتی دارند. امروزه کشور هایی که می خواهند در مسیر تجارت و صنعت پیشرفت کنند، از این سازه استفاده می کنند.

این سازه به یکی از بهترین و پرکاربرد ترین سازه ها تبدیل شده است. شما می توانید با مطالعه این مقاله درباره ویژگی ها و مزایای کانتینر و کانکس کوچک آگاهی به دست آورید. در این جدول به تفاوت سازه کوچک و کانکس بزرگ اشاره خواهیم کرد.

 

تفاوت در نوع کاربری تفاوت در تعداد و نوع امکانات
نفاوت در قیمت تفاوت در شیوه حمل و نقل

 

 • تفاوت در نوع کاربری

یکی از مهم ترین ویژگی های انواع کانکس بزرگ و کوچک، تفاوت در نوع کاربری است. هر دو سازه در کاربرد ها با یکدیگر مشابه هستند. به این نکته توجه کنید که بعضی از سازه ها مناسب کاربری خاصی می باشند.

کدام کانکس ها در ابعاد کوچک ساخته می شوند؟

 

کدام کانکس ها در ابعاد کوچک ساخته می شوند؟

کدام کانکس ها در ابعاد کوچک ساخته می شوند؟

سازه سرویس بهداشتی یک کانکسی است که از آن در اندازه های کوچک استفاده می شود. این سازه ها بیشتر در ابعاد کوچک تر ساخته می شوند. به همین دلیل می توان گفت که کاربری این سازه با یکدیگر متفاوت است. سازه های کوچک بیشتر در امور تجاری و بعضا برای کارآفرینی و بازاریابی ساخته می شوند.

سازه های بزرگ بیشتر به صورت مسکونی و برای انجام امور اداری توسط سازمان ها و مراکز مهم اداری خریداری می شوند. این مورد یکی از مهم ترین تفاوت های سازه بزرگ با کانکس کوچک است.

بعضی از انواع کانکس ها مانند کانکس انباری، به دلیل نوع کاربری و محدودیت فضا باید در ابعاد کوچک ساخته شوند. اگر شرایطی پیش آمد تا از این کانکس ها در ابعاد بزرگ استفاده شود، در این شرایط تدابیر متفاوتی اتخاذ خواهد شد.

 • تقاوت در تعداد و نوع امکانات در دسترس

سازه های کوچک و سازه های بزرگ، در تعداد و نوع امکانات در دسترس با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارند. بعضی از کانکس ها به امکانات بسیار زیادی دسترسی دارند. بعضی به امکانات کمتری مجهز هستند.

امکانات در دسترس این سازه ها با هم فرق می کند. بعضی از این امکانات نقش ضروری در کارکرد سازه دارند. به عبارتی بدون این امکانات، کارکرد سازه مختل خواهد شد. به عبارتی اگر یک سازه به سیستم برق و روشنایی دسترسی نداشته باشد، سازه کارکرد خود را از دست می دهد.

این در شرایطی است که بعضی از سازه ها به این امکانات دسترسی ندارند. با این حال کارکرد آن ها تغییر نمی کند. اگر کانکس کوچک یا کانکس بزرگ فاقد امکانات و لوازم در دسترس باشند، در این شرایط کاربری آن ها دچار تغییرات گسترده می شود. به نوعی تغییرات ایجاد شده کارکرد سازه را دستخوش تغییرات و نقصان می کنند.

 • تفاوت در قیمت

تفاوت در قیمت

تفاوت در قیمت

قیمت سازه کوچک با سازه بزرگ متفاوت است. به نوعی قیمت هر کدام از این کانکس ها با یکدیگر فرق می کند. سازه کوچک قیمت مناسب تری به نسب سازه بزرگ دارد. قیمت کانکس بزرگ به دلیل در احتیار داشتن امکانات زیاد و همچنین فضای مناسب، بیشتر از کانکس کوچک است.

توجه داشته باشید که کاربری هر کدام از سازه ها متفاوت است. یعضی از آن ها به امکانات گسترده و برخی به امکانات محدودتری دسترسی دارند. به همین دلیل قیمت هر کدام از کانکس ها با دیگری متفاوت است.

سازه کوچک به دلیل این که کاربرد و موقعیت تجاری دارد، در اندازه های کوچک تر ساخته می شود. به همین دلیل می تواند ابزار مناسبی برای راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی باشد.

قیمت کانکس کوچک تحت تاثیر چه عواملی است؟

قیمت این سازه بر اساس نرخ مصوب تعیین می شود. به صورت کلی قیمت این دسته از سازه ها تاثیرپذیر از اندازه سازه است. به همین دلیل قیمت کانکس کوچک به نسبت بسیار مناسب تر از سازه های دیگر است.

شما می توانید این سازه را بر اساس قیمت مناسبی که دارد خریداری کنید. قیمت این دسته از سازه ها بیسار مناسب تر از سازه های دیگر است. به دلیل این که مقدار فضایی که در اختیار دارد بسیار کمتر است.

شما می توانید قیمت سازه خود را بر این اساس مشخص کنید. به عبارتی جدای از دسترسی به امکانات، می توانید قیمت سازه خود را بر این اساس تخمین بزنید. ابعاد سازه مهم ترین عاملی است که در قیمت آن نقش دارد.

 • تفاوت در شیوه حمل و نقل

تفاوت در شیوه حمل و نقل

تفاوت در شیوه حمل و نقل

شیوه حمل و نقل سازه کوچک و بزرگ با بقیه متفاوت است. بعضی از سازه ها شیوه حمل و نقل متفاوت تری دارند. کانکس هایی که در ابعاد کوچک تر ساخته می شوند، به راحتی قابل حمل و نقل هستند.

شما می توانید با استفاده از ماشین های مخصوص این سازه را حمل کنید. همچنین امکان حمل بدون استفاده از ماشین در صورت داشتن چرخ میسر است. سازه های چرخ دار سازه هایی هستند که به راحتی قابل حمل و نقل هستند.

شما می توانید این سازه را به راحتی از جایی به جای دیگر حمل کنید. حمل این دسته از سازه ها بسیار ساده است. کانکس های بزرگ به شیوه متفاوتی حمل می شوند. این سازه ها در محل اجرا می شوند. به عبارتی این سازه ها در محل به یکدیگر نصب می شوند. امکان حمل این دسته از سازه ها در جاده میسر نیست. به علاوه ممکن است که خطراتی را به همراه داشته باشد. به همین دلیل در جاده حمل می شوند.

انواع کانکس کوچک

سازه کوچک به چند دسته تقسیم می شود. بعضی از این دسته بندی ها مبتنی بر کارکردی هستند که سازه از خود ارائه می دهد. سازه کوچک کاربرد های بسیار زیادی دارد. این کاربرد ها هر کدام در موارد متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد.

به عبارتی هر کدام در زمینه های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. زمینه ای که این سازه ها در آن استفاده می شوند، ممکن است که شامل زمینه تجاری و زمینه صنعتی باشد. کانتینر کوچک در این زمینه ها کاربرد بیشتری دارد.

 1. سازه انباری
 2. کانکس سرویس بهداشتی
 3. کانکس فروشگاهی
 4. کانکس ویلایی
 • کانکس انباری

این سه مورد از اصلی ترین مواردی هستند که سازه کوچک در آن کرابرد دارد. سازه انباری به کانکسی گفته می شود که معمولا در حیاط و پارکینگ خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این سازه کارکرد مشابهی با انباری ساختمان های مسکونی دارد.

 • کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی

سازه سرویس بهداشتی معمولا یک کانکسی است که در باغ ها و فضاهایی که امکان لوله کشی میسر نیست نصب می شود. البته بعضی از این کانکس ها لازم است که حتما در مناطقی که امکان لوله کشی فراهم است نصب شوند. در بعضی این مناطق سازه سرویس بهداشتی نیر قابلیت نصب ندارد.

 • کانکس فروشگاهی

این کانکس هم در ابعاد بزرگ و هم در ابعاد کوچک ساخته می شود. متقاضیان آن ها کسانی هستند که می خواهند تا در هزینه های خود برای راه اندازی کسب و کارشان صرفه جویی کنند. به همین دلیل این کانتینر را به این دلیل خریداری می کنند که ابعاد کوچک تری دارد.

این اندازه کانتینر سبب می شود تا آن ها هزینه زیادی برای خرید سازه نپردازند. همچنین بتوانند با حمل ساده آن، کسب و کار خود را به شهروندان مناطق مختلف معرفی کنند. اگر قرار بود تا سازه در ابعاد بزرگتری ساخته شود، امکان حمل ساده آن میسر نبود.

 • ابعاد کانکس کوچک

ابعاد کانکس کوچک

ابعاد کانکس کوچک

ابعاد کانکش کوچک متفاوت است. شما می توانید این سازه را در اندازه های کوچک خریداری کنید. البته اندازه این سازه بسیار استاندارد است. به عبارتی کارکرد سازه را تحت تاثیر قرار نمی دهد. اندازه کوچک آن سبب می شود تا سازه به راحتی و بدون دردسر در سریع ترین زمان ممکن نصب شود.

کانتینر انباری و سرویس بهداشتی یکی از کوچک ترین اندازه و ابعاد را دارند. به نوعی ابعاد آن ها کوچک و مناسب است. به همین دلیل شما قادر هستید تا سازه را در اندازه مناسبی خریداری کرده و آن را حمل کنید.

این امکان برای شما فراهم شده است تا سازه را کمی بزرگ تر از حد معمول خریداری کنید. شما می توانید به جای خرید یک سازه انباری چند سازه انباری خریداری کنید. سپس آن ها را به یکدیگر متصل کنید. این گونه هم می توانید خلاقیت و نوآوری داشته باشید و هم در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

قیمت کانکس کوچک

قیمت این سازه مناسب تر ار سازه بزرگ می باشد. یکی از عواملی که در قیمت تاثیر می گذارد مصالح سازه است. قیمت مصالح این سازه به دلیل این که تنها در این مورد کاربرد دارند، دچار تغییر نمی شوند.

خرید کانکس کوچک

خرید کانکس کوچک

خرید کانکس کوچک

شما باید سازه را متناسب با نوع متریال و کیفیتی که انتظار دارید خریداری کنید. اصل خرید شما بر این اساس صورت می گیرد که سازه بتواند تا سال های زیادی کیفیت خود را حفظ کند. به عبارتی اگر قرار باشد تا شما از آن استفاده کنید، می بایست تا سازه کیفیت خود را حفظ کند.

فروش کانکس کوچک

ما در شرکت خود کانکس خود را با بهترین قیمت و کیفیت به فروش می رسانیم. فروش سازه با توجه به توان اقتصادی جامعه و کیفیت مطلوب و مورد نظر مشتریان صورت می گیرد.

تعمیرات کانکس کوچک

تعمیرات این سازه بر اساس آسیبی که به سازه وارد شده، شامل انواع متفاوتی می شود. در یک نگاه کلی تعمیرات سازه کوچک شامل تعمیر بدنه، دیواره، سقف و… می شود.

 

b2n

rizy