کانکس دو طبقه

کانکس دو طبقه یک کانکس با فناوری پیش رفته است که امروز بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این سازه ویژگی ها و مزایای یسیار زیادی دارد و سال های زیادی است که از آن به عنوان یک سازه پیش رفته یاد می شود.

با توجه به ویژگی ها و مزایای بی شمار، استفاده از این سازه به مراتب بیشتر از سازه های دیگر است. در ادامه می خواهیم تا شما را با کانتینر و کانکس دوطبقه آشنا و ویژگی ها و مزایای آن را برای شما توضیح دهیم.

کانکس دو طبقه چه مزایا و قابلیت های بی شماری دارد؟

این دسته از کانکس ها مزایا و قابلیت های بی شماری دارند و بسیار مورد توجه قرار می گیرند. به دلایل دارا بودن قابلیت های بی شمار شما می توانید از این سازه به بهترین شکل استفاده کنند. به شما توصیه می کنیم تا قابلیت ها و ویژگی های آن را مطالعه کرده و سپس در صورت نیاز خریداری کنید.

 

امکانات زیاد دسترسی به اتاق ها و پلان های متنوع
استفاده از مواد و مصالح مرغوب و با کیفیت امکان ساخت در محل

 

 • امکانات زیاد

نیاز سنجی

نیاز سنجی

نیاز سنجی

یکی از مهم ترین ویژگی های انواع کانکس دو طبقه، دسترسی به امکاتات زیاد است. کانکس دو طبقه دارای فضای بیشتری برای قرار دادن امکانات است. این سازه به امکانات بسیار زیادی دسترسی دارد. همچنین امکاناتی که در این سازه قرار داده شده است، بسیار ضروری و پر کاربرد هستند.

قبل از طراحی کانکس، نیاز سنجی شده است. به این معنا که ابتدا نیاز و خواسته های مشتریان را بررسی می کنند. به همین دلیل یک دید کلی و همه جانبه در این رابطه به دست می آورند. این عامل سبب می شود تا دقیق تر نیاز های مشتریان خود را بدانند.

با توجه به این مورد در این راه گاه های مطمئن تر و دقیق تری برداشته می شود. هیچ کدام از این امکاتاتی که در کانکس قرار گرفته است، غیرضرور و فرمالیته نیست. همگی از امکانات ضروری و بسیار پرکاربرد به شمار می روند. شما می توانید از این امکانات به بهترین نحو استفاده کنید.

 

بیشتر بخوانید: کانکس پیش ساخته چیست و چه مزایای دارد؟

 

قرار دادن امکانات متناسب با کاربری

یکی دیگر از وظایف کارشناسان ما، قرار دادن امکانات متناسب با کاربری کانکس است. به عبارتی که کاربری کانکس را به دقت مورد بررسی قرار می دهند. امکانات هر کانکس بر اساس کاربری آن تعریف می شود.

کانکس هایی که کاربری متفاوتی دارند، امکانات آن ها نیز با بقیه فرق می کند، تفاوت در نوع کاربری و کارکرد کانکس، باعث تفاوت در امکانات آن می شود. گاهی اوقات وجود یک عامل یا امکانات در سازه، ضروری تر از بقیه موارد می باشد.

قرار دادن امکانات سالم و بدون نقص

این موارد در کانکس قرار می گیرند و کانکس تجهیز می شود. شما می توانید با توجه به این ویژگی ها کانکس دوطبقه رار خریداری کنید. این دسته از سازه ها امکانات ضروری و مناسبی دارند. این در شرایطی است که بقیه سازه ها این امکانات را ندارند.

به عبارتی نیاز سنجی در آن ها به صورت واقعی انجام نگرفته است. بعضی از ساختمان های مسکونی نقص و کمبود هایی دارند. هر کدام از این کمبود ها بعد از اقامت در سازه مشخص می شود. یعنی شما بعد از مدت ها اقامت، در حال بر طرف کردن نقص ها  وکمبود های کانکس می شوید. این عامل کار شما را سخت تر می کند. در صورتی که امکانات کانکس دو طبقه متناسب با نوع کاربری آن است.

 • دسترسی به پلان ها و اتاق های متنوع

دستزسی به پلان ها و اتاق های متنوع

دستزسی به پلان ها و اتاق های متنوع

کانکس دوطبقه به پلان ها و امکانات متنوع دسترسی دارد. پلان ها یا بخش هایی که در کانکس قرار داده می شوند،  بر اساس نوع نیاز و خواسته مشتری هستند. ما به شما کانکس های دوطبقه ای را معرفی می کنیم که مناسب با نوع نیاز و خواسته شما باشند.

به عبارتی هر کدام از کانکس ها امکانات متنوع و زیادی دارند. پلان ها و بخش های هر کانکس نیز متنوع است. بعضی از کانکس ها تعداد اتاق بیشتری دارند. بعضی علاوه بر اتاق، به تجهیزات دیگری که کاربری کانکس تعیین کننده آن ها است دسترسی دارند.

به صور کلی پلان ها و اتاق های کانکس دو طبقه از کانکس یک طبقه بیشتر است. شما می توانید با سهولت بیشتری از این دسته از سازه ها استفاده کنید. این یکی از ویژگی های بسیار کاربردی و مهم در کانکس تلقی خواهد شد.

 • استفاده از مواد و مصالح مرغوب و با کیفیت

یکی دیگر از ویژگی ها و مزایای این سازه، استفاده از مواد و مصالح مرغوب و با کیفیت در سازه است. کلیه بخش هلی این سازه از مواد و مصالح مرغوب و با کیفیت ساخته شده است. به عبارتی استفاده از این مواد می تواند کیفیت و مرغوبیت سازه را افزایش دهد کانتینر دوطبقه.

سازه هایی که از مواد مرغوب ساخته شده اند، به مراتب امکانات بسیار بیشتری به نسبت سازه های دیگر دارند. این در حالی است که سازه های دیگر این ویژگی را ندارند. به عبارتی بسیاری از شرکت ها برای آن که این سازه را با قیمت ارزان به مشتریان خود عرضه کنند، از مواد نامرغوب استفاده می کنند تا از هزینه های آن ها کاسته شود.

به عبارتی با توجه به این شرایط، از هرینه ها و از مبالغی که صرف خرید مواد می شود کم می کنند و یک سازه ارزان به شما ارائه می دهند. خرید این دسته از سازه ها تحت هیچ شرایطی به صرفه نیست. به عبارتی خرید کانکس دو طبقه باید به شیوه اصولی صورت بگیرد. شما نباید از این سازه ها استفاده کنید استفاده از این سازه ها برای شما مخارج بیشتری را به همراه دارد.

 • امکان ساخت در محلامکان ساخت در محل

یکی دیگر از این ویژگی ها امکان ساخت کانکس در محل است. به عبارتی باید شرایط کانکس به گونه ای باشد که امکان ساخت کانکس در محل را فراهم کند. اساسا کانکس دو طبقه در محل اجرا و ساخته می شود.

نقشه کشی و طراحی آن در کارخانه توسط مهندسان ما انجام می شود. به همین دلیل امکان ساخت کانکس در محل مهیا خواهد شد. به عبارتی کانکس در محل ساخته می شود تا حمل و نقل آن به سختی صورت نگیرد. این عامل سبب می شود تا کانکس هنگام جا به جایی آسیب نبیند.

 

شما می توانید برای استعلام قیمت و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120554002 تماس حاصل فرمایید.

 

انواع کانکس دو طبقه

کانکس دوطبقه انواع متفاوتی دارند. شما می توانید آن را بر اساس ویژگی ها و شرایط متنوع خریداری کنید. توجه داشته باشید که هر کدام از این سازه ها امکانات و شرایط متنوعی دارند. امکانات هر یک از آن ها با دیگری متفاوت است. به همین دلیل شما خواهید توانست این کانکس ها را به دو صورت خریداری کنید.

 1. کانکس دو طبقه مسکونی
 2. کانکس دو طبقه اداری
 • کانکس دو طبقه مسکونی

کانکس دو طبقه مسکونی به کانکسی گفته می شود که مناسب سکونت شما است. این سازه تمام امکانات مناسب زیست و سکونت را دارد. شما می توانید ابعاد کانکس را مشخص کنید. ابعاد کانکس بر اساس محیطی که در اختیار دارید مشخص خواهد شد.

 • کانکس دو طبقه اداری

  کانکس دو طبقه اداری

  کانکس دو طبقه اداری

این کانکس به عنوان دفاتر خصوصی شرکت ها و نهاد ها مورد استفاده قرار می گیرند. بسیاری از سازمان ها برای تاسیس یک دفتر یا نمایندگی خصوصی از این سازه ها استفاده می کنند.

این کانکس فضای بیشتری را در اختیار پرسنل قرار می دهد. از این نظر این سازه به نسبت سازه ها برتری دارد. امکان فراهم کردن یا خرید یک سازه بزرگ با قیمت مناسب با توجه به شرایط اقتصادی امروز امکان پذیر نمی باشد.

ابعاد کانکس دو طبقه

کانکس دو طبقه ابعاد متفاوتی دارد. بعضی از این کانکس ها ابعاد و اندازه بسیار بزرگی دارند. این سازه عمدتا توسط استانداری، شهرداری، فرمانداری و سازمان های وابسته به آن ها خریداری می شوند کانکس مسکونی.

اندازه این سازه بسیار بیشتر از سایر کانکس ها است. این سازه ها به دو طبقه دسترسی دارند. به این معنا که اندازه این سازه ها دو برابر حد معمول است. شما می توانید در یک فضای اندک صاحب دوطبقه سازه شوید.

قیمت کانکس دو طبقه

قیمت کانکس دو طبقه

قیمت کانکس دو طبقه

هزینه کانکس دو طبقه بسیار مناسب است. این سازه ها قیمت مناسب تری به نسبت سازه هایی دارند که از سیمان و بتن ساخته شده اند. سازه هایی که از بتن و سیمان ساخته شده اند، گران تر هستند.

مصالح این کانکس ها عمدتا مصالحی است که در جامعه خیلی رایج نیست. به عبارتی با مصالح ساختمان های سنتی متفاوت است. به همین دلیل قیمت ارزان تری دارد.

خرید کانکس دو طبقه

خرید کانکس دو طبقه با توجه به جنس سازه و قیمت آن صورت می گیرد. شما باید به این دو عامل به عنوان دو عامل بسیار مهم در خرید کانکس توجه کنید. به عبارتی لازم است تا خرید کانکس را با توجه به قیمت و جنس سازه انجام دهید.

فروش کانکس دو طبقه

فروش کانکس دو طبقه

فروش کانکس دو طبقه

ما با فروش کانکس دو طبقه سعی داریم تا با ارزش ترین سازه را به شما ارائه دهیم. فروش این سازه می تواند نقش زیادی در میزان پیشرفت و برطرف شدن نیاز های شما داشته باشد. شما این گونه می توانید بسیار موفق تر عمل کنید.

تعمیرات کانکس دو طبقه

تعمیرات کانکس دو طبقه با توجه به نوع آسیب شما صورت می گیرد. قیمت و هزینه پرداختی این تعمیرات با توجه به همین عامل نیز مشخص خواهد شد. مدت زمانی که صرف تعمیر می شود، نشان دهنده شدت آسیب وارده به کانکس است.

 

b2n

rizy