کانکس

کانکس که به عنوان یک سازه پیش ساخته تعریف می شود که به طور کلی از جنس ورق های گالوانیزه و پروفیل می باشد. سازه ها کاربردهای بسیار زیادی در زندگی ما دارند و شامل کانکس های اداری، نگهبانی، فروشگاهی، مسکونی و بسیاری کاربرد دیگر می باشد. در ادامه با کانتین سیتی همراه باشید تا بیشتر در مورد خرید کانتینر و کانکس، قیمت، فروش و غیره اطلاعات مفیدی را به دست بیاورید.

کانکس چیست؟

کانکس چیست؟

کانکس چیست؟

سازه اتاقک های پیش ساخته ای می باشد که از ورق های گالوانیزه و پروفیل ساخته می شود. این سازه به عنوان یک اتاقک قابل حمل و نقل نیز شناخته می شود، یک ظرف ذخیره سازی ساخته شده از مواد درجه صنعتی است. بنابراین بسیار مقاوم و مستحکم در برابر آب و هوا هستند.

آنها همچنین چندمنظوره هستند، به این معنی که می توان از طریق قطارها، کشتی ها یا کامیون ها به طور ایمن حمل کرد. و اگر به دنبال یک واحد ذخیره سازی موقت قابل حمل برای تجهیزات، ملزومات یا موجودی بزرگ خود هستید آن ها بیش از حد توانایی انجام کار را دارند. کانتینر راه حل مقرون به صرفه ای را برای نیازهای اطراف فضای اداری قابل حمل، پناهگاه ها، فضای گاراژ، انبار تجاری و موارد دیگر ارائه دهند.

البته وقتی نوبت به خرید این سازه می رسد، خارج از هزینه ها موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفت. هر مشاغل نیاز به یک فضای جدید و منحصر به فرد دارد، به این معنی که شما باید قبل از خرید در مورد ابعاد، شرایط و سایر ویژگی هایی که آن را مناسب سایت شما می کند سوال کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید این سازه مناسب، ادامه مطلب را بخوانید.

ابعاد کانکس

طول استاندارد این سازه به طور معمول 20 یا 40 فوت، 8 فوت عرض و 8 فوت طول است. اما همچنین دارای ابعاد مختلفی هستند و آنها را به یک سازه مناسب برای هر نوع نیاز تبدیل می کند.

به عنوان مثال یک سازه کوچکتر، که در یک نقطه پارکینگ قرار می گیرد. ممکن است یک راه حل مناسب برای یک کسب و کار یا مدرسه باشد. در حالی که یک سازه فوق العاده عریض که 10 فوت عرض دارد، می تواند فضای مناسبی برای برنامه های خرده فروشی و ذخیره سازی پالت باشد.

کاربردهای کانکس

کاربردهای کانکس

کاربردهای کانکس

کانکس ها به دلیل اندازه بزرگ و ساخت با دوام بسیار متنوع و ایمن هستند. آنها می توانند در برابر شرایط آب و هوایی شدید مقاومت کنند، از اشیا قیمتی محافظت می کنند، اصلاح می شوند که شامل روشنایی، کنترل آب و هوا و درهای مختلف امنیتی هستند و همچنین برای استفاده در چندین صنعت سفارشی می شوند

کانکس نگهبانی

سازه های نگهبانی نسبت به سایر کانکس ها دارای ابعاد کوچکتری هستند و برای اینکه پرسنل حفاظت و بازررسی یک شرکت، اداره و یا بیمارستان در آن حضور داشته باشند، گزینه بسیار مهمی می باشد.

کانکس ویلایی

سازه های ویلایی همانطور که از نامش پیداست در ویلاها قرار داده می شود و مانند یک خانه تمام امکانات رفاهی لازم را دارد. از لحاظ زیبایی بسیار چشم نوازی برخوردار است کانکس ویلایی.

کانکس کارگاهی

سازه کارگاهی می توانند به عنوان واحدهای ذخیره سازی در سایت های ساختمانی برای نگهداری ابزار و وسایل ساختمانی عمل کنند. آنها می توانند اصلاح شوند و شامل سیستم های کنترل آب و هوا، قفسه های ایمن، درهای پرسنل، تجهیزات ذخیره سازی و تجهیزات ساختمانی، مناسب برای هر مکان کاری باشند کانکس انباری.

کانکس سرایداری

کانکس سرایداری

کانکس سرایداری

بسیاری از ساختمان ها و مجتمع های رفاهی در جلوی درب ورودی خود از کانکس های سرایداری استفاده می کنند.

کانکس اداری

این سازه برای ذخیره وسایل مدرسه یا وسایل بازی و وسایل ورزشی ایده آل هستند. آنها همچنین می توانند به دفاتر کارمندان، کتابخانه برای کتابهای اضافی  رختکن برای وسایل دانشجویی، حتی آزمایشگاه های علمی تبدیل شوند.

کانکس فروشگاهی

سازه های عریض برای کانکس فروشگاهی مناسب هستند. از آنجا که به طور خاص برای ذخیره سازی به صورت پالت شده طراحی شده اند. در صورت نیاز به دسترسی سریع، آسان به کالاهای موجود در فروشگاه گزینه مناسبی هستند. بعلاوه آنها امکان عبور و مرور مناسب بین وسایل، تجهیزات یا ابزار را فراهم می کنند.

طول عمر کانکس

طول عمر کانکس بسته به کاربردی که از آن انتظار دارید، بستگی دارد. اگر قصد دارید از کانکس صرفاً برای ذخیره سازی یا جمع آوری وسایل استفاده کنید، انتظار استفاده حداکثر دو دهه ای را دارید. با این حال، در صنعت حمل و نقل کانکس ها به طور معمول برای نیمی از زمان استفاده می شوند و در آن مرحله بازبینی می شوند.

مزایای کانکس

مزایای کانکس

مزایای کانکس

سازه ها با توجه به کاربرد های بسیار زیادی که دارند، بسیار با دوام، مقرون به صرفه و قابل برنامه ریزی هستند. از مزایای آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد. کانکس ها می توانند مقرون به صرفه تر از مسکن سنتی باشند. شما می توانید سازه های ویلایی را با هزینه مناسب و مقرون به صرفه تهیه کنید به طور معمول مقرون به صرفه تر از مسکن معمولی هستند زیرا برای ساخت آنها به مصالح ساختمانی و نیروی کار کمتری نیاز است. با بازسازی در خانه با استفاده از مهارت های شرکت های سارنده کانکس مانند کانتین سیتی می توانید هزینه شخصی سازی کانکس خود را کاهش دهید.

سرعت ساخت کانکس

برای جلوگیری از هزینه های سنگین ساخت و ساز، می توانید یک کانکس پیش ساخته را شرکت های متخصص در ساخت کانکس و کانتینر خریداری کنید. برخی از پیمانکاران می توانند ظرف کمتر از یک ماه کانکس های مورد نظر مشتریان خود را با شخصی سازی های لازم را بسازند.

با این حال انتخاب یک شرکت مناسب ساخت و خرید سازه بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد. کانتین سیتی یکی از شرکت های متخصص در زمینه ساخت کانکس می باشد و کانکس ها را در کمترین زمان ممکن به مشتریان خود تحویل می دهد.

کانکس با امکانات جابجایی

کانکس ها اتاقک های مدولار هستند. حمل و نقل کانکس ها به راحتی قابل انجام است. گزینه قابلیت جابجایی برای کانکس های کارگاهی و ساختمانی گزینه بسیار مناسبی می باشد، زیرا با توجه به اتمام پروژه ها می توان به راحتی کانکس را جابجا کرد.

مقاومت و دوام کانکس

مقاومت و دوام کانکس

مقاومت و دوام کانکس

سازه ها با دوام هستند. سازندگان به طور معمول از مواد درجه یک برای ساخت کانکس ها استفاده می کنند. بنابراین طول عمر آن ها نیز بسیار زیاد می شود. یکی دیگر از مزیت های سازه ها به دلیل طراحی خاص در ساخت آن ها بسیار در مقابل زلزله مقاوم می باشند و حتی اگر در صورت خرابی دچار تخرب شوند، آوار آن ها سبک تر از ساختمان ها می باشند.

عایق انرژی

یکی دیگر از مزیت های خوب کانکس ها به دلیل استفاده از ساندویچ پانل و ها و مواد پلی اورتان خاصیت عایق انرژی را به سازه می بخشد و از اتلاف انرژی کاملا جلوگیری می کند.

تنوع در طراحی

کانکس ها به دلیل اینکه کاربردهای بسیار زیادی را در جنبه های مختلف دارند. بنابراین امکان طراحی کانکس ها با تنوع بسیار زیاد امکان پذیر می باشد.

خرید کانکس

خرید و قیمت کانکس تحت تاثیر چندین فاکتور می باشد که در ادامه به بررسی این فاکتور ها خواهیم پرداخت خرید کانکس.

قیمت کانکس

فاکتورهای زیر برای هر سه گزینه مشترک است، یعنی سازه جدید ، کانکس دست دوم و کانکس اجاره ای. اندازه یا بعد کانکس عامل اصلی در قیمت گذاری کانکس است.

قبل از ورود به بازار برای جستجوی سازه مورد نیاز خود، باید مطمئن شوید که کاملاً آیا این کانکسی می خواهید بخیرید با نیازهای شما مطابقت دارد. شما باید ابعادی را که متناسب با نیازهای شما مناسب است را بدانید.

همچنین اگر دقیقاً همان چیزی را که می خواهید پیدا نکنید ، باید کوچکترین و بزرگترین سایزهایی را بدانید که می توانید انجام دهید. این همچنین به شما کمک می کند تا با بودجه خود بازی کنید.

سفارشی سازی کانکس

سفارشی سازی کارآمد

سفارشی سازی کارآمد

عامل مهم بعدی که بر قیمت سازه تأثیر می گذارد، سفارشی سازی مورد نیاز شماست. در بعضی مواقع ممکن است نیازهای خاصی داشته باشید و ممکن است دوست داشته باشید کانکس متناسب با نیاز شما سفارشی شود.

هزینه کلی سازه بدیهی است به گستردگی تغییرات مورد نیاز بستگی داشته باشد. ثالثاً، مکانی که شما سازه را برای استفاده انتخاب می کنید در قیمت خرید کانکس تأثیر می گذارد. و در ازای هزینه های حمل و نقل هزینه زیادی پرداخت خواهید کرد. هنگام انتخاب کانکس  یا اختصاص بودجه برای کانکس افراد زیادی این فاکتور را در نظر نمی گیرند.

خرید کانکس دست دوم

خرید کانکس دست دوم

اگر قصد استفاده از سازه دست دوم را دارید، علاوه بر عوامل فوق، هزینه نیز بسته به شرایط ظرف و سن کانکس متفاوت خواهد بود. مهم است که کانکس خود را از یک تامین کننده قابل اعتماد خریداری کنید، به ویژه هنگامی که قصد خرید یک سازه دست دوم را دارید خرید کانکس دست دوم.

شما باید در انتخاب کانکس دقت زیادی را داشته باشید نه تنها طول عمر کانکس بلکه باید کانکسی را پیدا کنید که نیاز شما را تأمین کند و در عین حال متناسب با بودجه شما نیز باشد.

اجاره کانکس

اگر قصد اجاره سازه را دارید، یکی از عواملی که علاوه بر سایر عوامل رایج در قیمت ها نیز تأثیرگذار خواهد بود، مدت زمانی است که می خواهید کانکس خود را اجاره کنید. شما باید برنامه های خود را با دقت برنامه ریزی کنید تا حداکثر بهره را از سازه هایی که اجاره می کنید، ببرید.

همیشه تمام گزینه هایی که در دست دارید را در نظر داشته باشید. شما باید بتوانید به طور موثر تمام نیازهای خود را برآورده کنید و همزمان نیازهای مداوم و طولانی مدت را نیز در نظر بگیرید. مهم است که با مقرون به صرفه ترین گزینه ها را بررسی کنید. بدون بررسی گزینه هایی که در دسترس دارید، قادر به تصمیم گیری دقیق و آگاهانه نخواهید بود.

بنابراین برای انتخاب انتخاب خود وقت بگذارید و مطمئناً پشیمان نخواهید شد. مهمتر از همه، برای خرید یا اجاره کانکس خود از معتبرترین شرکت ها استفاده کنید. کانتین سیتی یکی از شرکت های معتبر در عرصه ساخت، تولید، فروش سازه و کانتینر می باشد.

مزایای کانکس اداری

مزایای کانکس اداری

مزایای کانکس اداری

  • سازگار با محیط زیست

از نظر محیط زیست و کاهش استفاده از منابع برای ساختن ادارات، یکی از مزیت های اصلی سازه های اداری است. همچنین کانکس های دست دومی وجود دارد که در حال حاضر مورد استفاده قرار نمی گیرند و با استفاده مجدد از آنها در این روش، راهی عالی برای هدف جدیدی است.

  • قابلیت حمل

یکی دیگر از مزایای مهم سازه های اداری این است که می توان آن را به راحتی حمل کرد. اگر کسب و کار شما نیاز به جابجایی دارد، می توان کانکس کوچک تری را با کامیون حمل کرد – این بدان معناست که می توانید دفتر کار خود را تقریباً در هر جایی ببرید.

  • دفاتر جادار

اگرچه ممکن است کانکس اداری برای تأمین فضای اداری کافی خیلی کوچک باشد. اما گزینه های زیادی وجود دارد که می توانند فضای کافی را فراهم کنند. یک کانکس با اندازه متوسط ​​مناسب برای تأمین فضای اداری و همچنین فضای ذخیره سازی دفتر برای 1 تا 2 نفر است. اگر پرسنل بیشتری دارید یا به فضای ذخیره سازی زیادی نیاز دارید. یک سازه بزرگ به اندازه کافی بزرگ خواهد بود.

  • فضای اداری موقت

 

فضای اداری موقت

دفاتر حمل بار می توانند دائمی باشند. با این حال، آنها همچنین برای مکانهای اداری موقت، مانند یک محل ساخت و ساز یا در هنگام یک پروژه نوسازی در ساختمان اداری فعلی شما، به خوبی کار می کنند.

  • قابل برنامه ریزی

سازه های اداری کاملا توانایی شخصی سازی را دارند. درها و پنجره ها را در هر کجا که لازم باشد می توان اضافه کرد. بسته به نیاز خاص خود می توانید. به راحتی اتاق و دیوار ایجاد کنید.

سازه های اداری می تواند. بدون هزینه زیادی برای ساخت یک ساختمان دائمی جدید دفتر یا بازسازی یک ساختمان فعلی کاملاً سفارشی شود. اگرچه کانکس های اداری ممکن است در منطقه شما بسیار رایج نباشد. اما می توانند یک راه حل عالی برای دفتر کار شما باشند.

وقتی در مورد استفاده از سازه های اداری فکر می کنید. تأثیرات زیست محیطی، قابلیت جابجایی و سفارشی سازی را برای تأمین نیازهای خود در نظر بگیرید.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس های سفارشی کانکس های اداری ما امروز با شرکت کانتین سیتی تماس بگیرید.

علاوه بر این برای درخواست قیمت و بررسی اینکه آیا کانکس های اداری می تواند. برای کسب و کار شما مناسب باشد. مشاورین کانتین سیتی پاسخگوی شما می باشند.

مزایای اجاره کانکس

مزایای اجاره کانکس

چه یک کسب و کار کوچک را مدیریت کنید. و چه یک عملیات گسترده را در اختیار داشته باشید. یک سازه برای کسب و کار شما می تواند کارهای روزمره را بسیار راحت تر کند. بهترین شرکت برای اجاره کانکس، کانتین سیتی را انتخاب کنید و از چهار طریق عمده از مزایای آن بهره مند شوید.

ذخیره سازی چند منظوره

از کانکس ها می توان برای نیازهای مختلف استفاده کرد. این که آیا شما برای نگهداری پرونده ها، تجهیزات بلا استفاده یا موجودی اضافی نیاز دارید. اجاره سازه های کانتین سیتی پاسخ شما خواهد بود.

محکم بودن محفظه های ذخیره سازی به این معنی است. که دارایی شما از آب و هوا، آوارهای محل کار و شکسته شدن در امان خواهد بود. اجاره سازه های شرکت کانتین سیتی با یک قفل ایمن همراه است. و از دارایی های شما در برابر عوامل خارجی محافظت می کند.

سفارشی سازی کارآمد

سفارشی سازی کارآمد

سفارشی سازی کارآمد

رفت و برگشت به یک واحد ذخیره سازی خارج از سایت، می تواند. هزینه و وقت کسب و کار شما را به همراه داشته باشد. وجود یک واحد ذخیره سازی در محل کار خود به این معنی است. که برای انجام کارهای روزانه به راحتی می توانید به تجهیزات و فرم های مهم دسترسی پیدا کنید. هنگامی که وسایل مورد نیازتان در دسترس است ذخیره و بهره وری را به حداکثر برسانید.

ذخیره سازی ماشین آلات و سایر موارد در مکان خارج از سایت به این معنی است. که شما به ساعات کاری آنها محدود هستید و ممکن است در صورت نیاز به لوازم خود دسترسی نداشته باشید.

ذخیره سازی در محل همچنین به این معنی است. که می توانید تجهیزات و لوازم خود را در صورت لزوم متناسب با گردش کار خود مرتب کنید. لوازم مورد نیاز خود را از واحد خارج کرده و اضافه کنید تا نیازهای تیم شما را برآورده کند.

اندازه ای از کانکس را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد و بتواند با تجارت شما رشد کند. کانتین سیتی ارائه دهنده سازه های حرفه ای با اندازه و سایز های متنوع می باشد.

قابلیت ارتقاع کانکس

با گسترش پروژه یا تجارت شما، می توان سازه بیشتری را برای استفاده اجاره کرد. نیازهای شرکت در حال رشد خود را با فضای ذخیره سازی مناسب خود تأمین کنید.

وقتی به واحدهای کمتری احتیاج دارید، امکان ذخیره سازی وجود دارد. شرکت کانتین سیتی با اجاره سازه های مختلف و با کاربردهای متنوع، پا به پای مشتریان خود در جهت پیشرفت آن ها تلاش می کند.

ذخیره سازی امن

ذخیره سازی امن

ذخیره سازی امن

وقتی کانکس ها به سایت محل کار شما تحویل داده شد. آن ها را در فضایی قرار دهید که توسط دوربین های امنیتی شما کنترل می شود. با ذخیره سازی در محل، می توانید لوازم خود را با قفل سنگین ایمن نگه دارید. و ویژگی های امنیتی را به دلخواه خود به سایت محل کار خود اضافه کنید. شما خیالتان راحت خواهد بود که می دانید. ماشین آلات و مواد کارتان در سایت پراکنده نشده است.

مواد اولیه کانکس

مواد اولیه کانکس ها تحت تاثیر روش ساخت این سازه می باشد. و با توجه به روش ساخت سازه مواد مورد استفاده در ساخت آن نیز مشخص می شود. اما بر اساس قاعده کلی موادی که در مورد اکثر سازه ها صادق می باشد. موادی که در ساخت آن ها استفاده می شود. شامل : تیر آهن که برای شاسی سازه مورد استفاده قرار می گیرد. پروفیل آهنی، پانل ها و ورق ها که برای پوشش خارجی آن استفاده می شود.

درب و پنجره ها، عایق جداره، سیستم های برق کشی و سیم کشی، ضد زنگ، دیوار پوش داخلی، و بسیاری از موارد دیگر که اجزای تشکیل دهنده یک سازه می باشند. در اینجا باید به این نکته اشاره کرد که قیمت فروش این سازه بسیار تحت تاثیر کیفیت و جنس موادی است. که در ساخت آن به کار می رود. به همین دلیل است که بعضی مواقع افراد در خرید سازه ها دچار سردرگمی می شوند.

تجهیزات کانکس

تجهیزات کانکس

تجهیزات کانکس

سازه هایی که امروزه ساخته می شوند با تجهیزات و امکانات بسیار زیادی همراه می باشند. از این تجهیرات می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • آشپزخانه

یک کانکس ویلایی را می توان مانند یک خانه به آشپزخانه های مدرن و با کابینت های ام دی اف و یا فلزی مجهز کرد. امکان نصب سینک در داخل آشپزخانه به همراه لوله کشی آب گرم و سرد نیز وجود دارد.

  • سرویس بهداشتی

یکی از گزینه و آپشن های خوب در کانتینر ها امکان نصب توالت های فرنگی و یا ایرانی در آن ها می باشد.

  • حمام

با توجه به کاربرد کانتینر می توان در ساخت آن ها حمام ها را نیز قرار داد.

  • سیستم گرمایشی

نصب آب گرم کن برقی و یا گازی در سازه ها امکان استفاده از آب گرم را برای افراد به راحتی فراهم می کند.

فروش کانکس

کانتین سیتی یکی از شرکت های برجسته در زمینه فروش سازه ها با کاربرد های مختلف مانند. اداری، ویلایی، نگهبانی، فروشگاهی و بسیاری از انواع دیگر با قیمت های مناسب می باشد فروش کانکس.

کانتین سیتی امکان اجاره و فروش سازه های دست دوم را برای افرادی که نیاز به استفاده از کانکس های درجه یک در یک مدت زمان محدود را دارند را فراهم کرده است. کانتین سیتی با توجه به تجربه و سابقه ای که در عرصه ساخت، فروش و اجاره کانتینر نو و دست دوم دارد. بهترین قیمت های بازار را به مشتریان عزیز خود ارئه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های خرید و یا راهنمایی های بیشتر می توانید. با کارشناسان کانتین سیتی ارتباط برقرار کنید.

 

b2n

rizy